Gra Cyberpunk 2077 (XO)

Platforma:

Xbox One PlayStation 4

Zamów telefonicznie:

Ostatnie 2 sztuki
129,00 zł
 
Ostatnie sztuki w magazynie

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Aktualne promocje

Xbox series

Skompletuj swój zestaw gamingowy

Opis produktu

Gra Cyberpunk 2077 (XO)

Cyberpunk 2077 na konsolę Xbox One to gra RPG osadzona w klimacie science fiction, która pozwala Ci wcielić się w początkującego najemnika/najemniczkę o pseudonimie V. Rzucony w otwarty świat metropolii Night City, spróbujesz odnaleźć się w zdradliwym świecie potężnych korporacji, brutalnych gangów i niezależnych cyberpunków. 

Gra Cyberpunk 2077 (XO)

Potężny świat sci-fi do Twojej dyspozycji 

Otwarty świat Cyberpunk 2077 umożliwia nieliniową rozgrywkę, mnóstwo interakcji i całą gamę możliwości. Korzystaj z zaawansowanych technologii, przemierzaj nocne miasto nowoczesnymi autami lub futurystycznymi motocyklami i daj się oczarować estetyce, w której ludzie ulepszają swoje ciała za pomocą technologii. 

Gra Cyberpunk 2077 (XO)

Czip nieśmiertelności  czyli fabuła się zagęszcza 

Główną oś fabularną Cyberpunk 2077 kreśli tajemniczy czip nieśmiertelności. Z oczywistych powodów każdy chce położyć na nim ręce. Żądne potęgi korporacje nie cofną się przed niczym, by wejść w jego posiadanie. Tak się jednak składa, że najcenniejszy artefakt w dziejach przypadł Tobie. Co z tym zrobisz? 

Gra Cyberpunk 2077 (XO)

Tworzenie postaci  i przepadasz na godziny

Ulubiony moment wszystkich graczy  otworzenie kreatora postaci. Cyberpunk 2077 oferuje szczegółowe tworzenie swojego bohatera zarówno jeżeli chodzi o wygląd, jak i pochodzenie oraz mocne strony. Twoje wybory determinują późniejszą rozgrywkę, co świetnie wpływa na regrywalność. 

Gra Cyberpunk 2077 (XO)

Grafika, która wciąga do innego świata

Ulepszony silnik graficzny RED Engine zapewnia jeszcze lepsze wrażenia graficzne, które doskonale wpływają na immersję. Dzięki wykorzystaniu jego zaawansowanych funkcji, świat Night City jest pełen detali, oferuje realistyczny cykl dobowy i przedstawia większe zagęszczenie ruchu. 

Gra Cyberpunk 2077 (XO)

5902367640514
2 Przedmioty

Specyfikacja

Premiera 05.12.2023
Rodzaj gry RPG
PEGI 18
Wersja językowa Polski dubbing
Tryb gry Single-player
Nośnik Blu-ray
Platforma Xbox One

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.