Gra EA Sports FC 24 (PS5)

Od:Cenega

Platforma:

Zamów telefonicznie:

219,00 zł
114,00 zł Zniżka 105,00 zł
Dostawa w ciągu 4-5 dni
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 219,00 zł
 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Opis produktu

EA Sports FC 24

EA SPORTS FC™ 24 to twoje zaproszenie do The World’s Game: doświadczenie najwierniejsze prawdziwej piłce nożnej w historii dzięki HyperMotionV, stylom gry zoptymalizowanym przez dane firmy Opta i ulepszonemu silnikowi Frostbite™, który na nowo definiuje wygląd oraz animacje ruchów i gry ponad 19 000 prawdziwych piłkarzy i piłkarek.

A SPORTS FC™ 24 to kolejny rozdział przyszłości futbolu pełnej innowacji.

Rozwijaj klubowe legendy i ulepszaj swoich zawodników dzięki nowym ewolucjom Ultimate Team™, a także stwórz wymarzoną jedenastkę z piłkarkami i piłkarzami grającymi ramię w ramię. Napisz własną historię w karierach zawodnika i menedżera oraz dołącz do przyjaciół na boisku dzięki funkcjom crossplay w „Klubach” oraz VOLTA FOOTBALL™.

Gra The Last Faith (PlayStation 5)

ULTIMATE TEAM™

Zbuduj zespół marzeń i rywalizuj w Ultimate Team™ – teraz możesz zbudować jedenastkę marzeń mając do dyspozycji rekordową liczbę zawodników z przeszłości i teraźniejszości, a do tego możesz wyróżnić swój zespół na boisku i poza nim na nowe sposoby. Rozwiń własne klubowe legendy, grając i rozwijając swoich piłkarzy całkowicie nowymi ewolucjami Ultimate Team, a do tego przywitaj kobiecy futbol na boisku z największymi piłkarkami z najsławniejszych klubów w The World’s Game – w tym z UEFA Women’s Champions League, Barclays FA Women’s Super League, D1F, National Women's Soccer League czy z debiutujących w grze rozgrywek, takich jak Frauen-Bundesliga i Liga F. Niezależnie od tego, czy chcesz grać samodzielnie w Squad Battles, razem we współpracy, online w Division Rivals, czy przeciwko najlepszym graczom w Mistrzostwach Ultimate Team™, tryb Ultimate Team™ przez cały sezon łączy cię ze światem piłki nożnej dzięki bogatej zawartości inspirowanej występami na prawdziwych boiskach, w tym UEFA Champions League, UEFA Europa League i CONMEBOL Libertadores. .

Gra The Last Faith (PlayStation 5)

5908305248101
3 Przedmioty

Specyfikacja

Premiera 14.06.2024
Rodzaj gry Sportowa
PEGI 3
Wersja językowa Polski dubbing
Tryb gry Multi-player
Single-player
Tryb multi-player Internet
Wspólny ekran
Nośnik Blu-ray
Platforma PlayStation 5

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.