Gra Call of Duty: Black Ops 6 (PS4)

Od:PLAION

Platforma:

Zamów telefonicznie:

Produkt w przedsprzedaży
309,00 zł
 

Wysyłka po 25.10.2024

Opis produktu

Call of Duty: Black Ops 6

Call of Duty®: Black Ops 6 to opracowany przez Treyarch i Raven thriller szpiegowski, osadzony na początku lat 90., czyli w okresie gwałtownych zmian w światowej polityce, takich jak zakończenie zimnej wojny, gdy Stany Zjednoczone pozostały jedynym supermocarstwem. Black Ops charakteryzuje się niezwykłą, zaskakującą i łamiącą wszelkie konwencje narracją, widowiskową kampanią dla jednego gracza, najwyższej klasy trybem wieloosobowym oraz powracającym w wielkim stylu trybem zombie z rundami.

Gra The Last Faith (XSX/XO)

Rozpocznij nową kampanię

Oto charakterystyczne Black Ops z widowiskową kampanią dla jednego gracza, najwyższej klasy trybem wieloosobowym i powracającym w wielkim stylu trybem zombie z rundami. Kampania Black Ops 6 oferuje dynamiczną rozgrywkę pełną zaskakujących zwrotów akcji, ryzykownych operacji i misji szpiegowskich, obejmującą różnorodne lokacje z efektownymi elementami scenografii.

Gra The Last Faith (XSX/XO)

Stań do walki hordą Zombie

W najwyższej klasy trybie wieloosobowym gracze sprawdzą swoje umiejętności na 16 nowych, dostępnych w dniu premiery mapach, w tym na 12 mapach standardowych (6 na 6) i 4 mapach szturmowych, zaprojektowanych do walk 2 na 2 i 6 na 6. Black Ops 6 oznacza też powrót uwielbianego przez fanów, kultowego trybu zombie z rundami, w którym gracze zmierzą się z hordami nieumarłych na dwóch całkiem nowych, dostępnych w dniu premiery mapach. Po premierze gracze mogą się spodziewać jeszcze większej liczby niesamowitych map i wielu niezapomnianych wrażeń, zarówno w trybie wieloosobowym, jak i w trybie zombie.

Gra The Last Faith (XSX/XO)

0196388433940
5 Przedmioty

Specyfikacja

Premiera 25.10.2024
Rodzaj gry Akcji
PEGI 18
Wersja językowa Polskie napisy
Tryb gry Single-player
Nośnik Blu-ray
Platforma PlayStation 4

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.