DJI OM 5 Athenas Gray (Osmo Mobile 5)

Nowoczesny gimbal do smartfona DJI Osmo Mobile 5 w kolorze Athenas Gray z selfie stickiem zapewni jeszcze lepszą jakość materiałów wideo.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
DJI

DJI OM 5 Athenas Gray (Osmo Mobile 5)

819,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Stabilizator do smartfonów DJI Osmo Mobile 5

DJI Osmo Mobile 5 zapewni niesamowitą płynność Twoim filmom nagrywanych smartfonem. Dzięki funkcji selfie sticka możesz tworzyć ujęcia do tej pory niemożliwe do uzyskania. Opcja ActiveTrack 4.0 nada Twoim nagraniom oryginalnego charakteru.

DJI OM 5 zastąpi selfie stick

Osmo Mobile 5 pozwoli Ci na wykonanie grupowe selfie bez żadnych przeszkód. Mało tego, zachowasz pełną stabilność, dzięki czemu zdjęcie nie będzie rozmazane. Selfie stick to również wiele innych możliwości, w tym nagrywanie filmów z pozycji wcześniej niedostępnych.

Kieszonkowe rozmiary

Gimbal DJI OM 5 charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i niską wagą. To sprawia, że możesz go nosić zawsze przy sobie i idealnie zmieści się w torbie, plecaku, a nawet w kieszeni Twoich spodni. Miej skuteczne narzędzie do nagrywania zawsze przy sobie!

Uchwyć piękne chwile

Dedykowana aplikacja mobilna DJI pozwoli Ci stworzyć idealne ujęcia. To właśnie w tym miejscu dowiesz się jak dobrze i profesjonalnie nagrywać. Gotowe wideo wykorzystasz do zmontowania filmu, który od razu możesz udostępnić w social media. W ten sposób pochwalisz się swoim wakacyjnym wyjazdem w niezwykle oryginalny i prosty sposób.

Funkcja ActiveTrack 4.0

Chcesz uchwycić jak Twój pupil biegnie? A może potrzebujesz nagrania, które śledzi dowolny inny obiekt? Dzięki funkcji ActiveTrack 4.0 nagrasz poruszające się elementy z pełną płynnością i zachowaniem obiektu w centrum kadru. Funkcja automatycznego śledzenia twarzy pozwoli Ci na wykonanie idealnego selfie.

Magnetyczne złącze

W przypadku DJI Osmo Mobile 5 wystarczy tylko chwila, aby połączyć stabilizator ze smartfonem. Jest to możliwe dzięki skutecznemu złączu magnetycznemu. Ergonomiczny uchwyt gimbala idealnie leży w dłoni i zwiększa wygodę obsługi.

Skuteczna stabilizacja

DJI OM 5 charakteryzuje się 3-osiową stabilizacją. Jest ona możliwa dzięki 3 wydajnym silnikom gwarantującym pełną skuteczność. Gimbal oferuje również specjalne inteligentne algorytmy, które automatycznie dostosowują urządzenie do Twoich ruchów i wykrywają bieganie, jazdę na rowerze czy inne aktywności.

DJIOM5-AG

Specyfikacja

Przeznaczenie
Smartfony
Maksymalne obciążenie
230 g
Łączność
Bluetooth 5.0 (BLE)
Czas działania
Do 6,4 h (w warunkach z idealnie wyważonym gimbalem)
Zasilanie
Akumulatorowe, 1000mAh
Temperatura pracy
0-40°C
Dodatkowe informacje
Uniwersalne mocowanie 1/4 cala
Kolor obudowy
Szary
Waga
Gimbal: 290 g; Magnetyczny uchwyt na telefon: 34 g
Maksymalna prędkość kontroli
120°/s
Grubość kompatybilnych telefonów
6.9-10 mm
Maksymalna długość wbudowanego drążka
215 mm
Zasięg mechaniczny
Pan: od -161,2° do 172,08°; Roll: od -127,05° do 208,95°; Tilt: od -101,46° do 229,54°
Wymiary
Rozłożony: 264,5 x 111,1 x 92,3; Złożony: 174,7 x 74,6 x 37 mm
Szerokość kompatybilnych telefonów
67-84 mm
Port ładowania
USB-C
Aplikacja
DJI Mimo
Wymiary gimbala (statyw z uchwytem)
138 x 32 mm
Waga (statyw z uchwytem)
72 g
chat Komentarze (0)