Apple MacBook Air 15" M3 8/512GB 8core CPU 10core GPU MRYQ3ZE/A Silver

Od:Apple

Układ graficzny:

10 core 8 core

Pamięć wewnętrzna:

512 GB 256 GB

Kolor obudowy:

Szary Złoty Srebrny Granatowy

Zamów telefonicznie:

8 199,00 zł
 

Dostawa w ciągu 3-5 dni

Dodaj przydatne akcesoria

69,00 zł

Sieciowa ładowarka Xiaomi Mi 33W Wall Charger (USB-A + USB-C)

159,00 zł

Szybka ładowarka Xiaomi 65W GaN Charger (Type-A + Type-C)

29,99 zł

Przewód Green Cell PowerStream USB-C - USB-C (120 cm)

229,00 zł

Hub LINQ 3w1 LQ48000 (USB-C, HDMI, USB 3.1)

899,00 zł

AppleCare Protection Plan - 3 lata (MacBook Air 13" M2)

Opis produktu

Apple MacBook Air 15” M3

Apple MacBook Air 15” pozwoli Ci cieszyć się jeszcze większym ekranem Liquid Retina, a także niewiarygodnie dużą wydajnością chipu M3, który w połączeniu z wielką baterią oferuje nawet do 18 godzin ciągłej pracy bez potrzeby ładowania. Dzięki pasywnemu chłodzeniu urządzenie jest bezgłośne i niezwykle przyjemne w użytkowaniu.

Dopieszczona konstrukcja

Obudowa MacBooka Air została zbudowana z aluminium pochodzącego z recyklingu. To sprawia, że konstrukcja jest wytrzymała i odporna na przeciwności losu. Laptop Apple jest chłodzony pasywnie, bez użycia wentylatorów, dzięki czemu jest idealnie cichy.

Potęga nowego wyświetlacza o przekątnej 15”

MacBook Air 15” został wyposażony w ogromny, 15-calowy wyświetlacz Liquid Retina o oszałamiającej rozdzielczości 2880 x 1864 pikseli. Ekran zapewnia nie tylko niezwykle nasycone barwy, wysoki kontrast czy obraz pełen detali, ale także potężną powierzchnię roboczą, która pozwoli Ci na jednoczesną pracę na wielu aplikacjach. Korzystanie z najnowszego MacBooka to ogromna przyjemność!

Touch ID także w MacBook Air 15”

Z podświetlaną klawiaturą Magic Keyboard został zintegrowany czytnik linii papilarnych Touch ID. Pozwoli Ci nie tylko szybko i bezpiecznie odblokować system macOS, ale także z jego wykorzystaniem, w mgnieniu oka, zalogujesz się do aplikacji i stron internetowych – bez potrzeby wpisywania hasła.

Najpotrzebniejsze porty zawsze pod ręką

Najnowszy Apple MacBook Air 15” naładujesz z wykorzystaniem magnetycznego portu MagSafe, który łatwo się podłącza i odłącza. Mało tego, kiedy przypadkowo ktoś potknie się o kabel, to wtyczka sama się wypnie, bez pociągania komputera. Do Twojej dyspozycji są także dwa porty Thunderbolt USB-C obsługujące bardzo duże prędkości i transfer obrazu, a także gniazdo słuchawkowe.