Blender mobilny BlendJet 2 Solid Lavender + Lion's Mane (Soplówka jeżowata) 10:1 30g (Zestaw)

Zamów telefonicznie:

 

Ten pakiet zawiera

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy
Odbierz w naszym punkcie

Dodaj przydatne akcesoria

79,00 zł

Powerbank Xiaomi 22.5W Power Bank 10 000 mAh

29,99 zł

Przewód Green Cell PowerStream USB-C - USB-C (120 cm)

49,00 zł

Lion's Mane (Soplówka jeżowata) 10:1 Mushroom Powder 30g

49,00 zł

Reishi (Ganoderma lucidum) 10:1 Mushroom Powder 30g

49,00 zł

Chaga (Błyskoporek podkorowy) 10:1 Mushroom Powder 30g

49,00 zł

Cordyceps (Cordyceps sinensis) 10:1 Mushroom Powder 30g

Opis produktu

Blender mobilny BlendJet 2

BlendJet 2 to przenośny i bezprzewodowy blender, który pozwoli Ci uzyskać świeży i zdrowy napój w każdym miejscu. Nieważne czy jesteś na siłowni, w parku czy w pracy, w każdej chwili możesz umieścić w blenderze świeże owoce i przygotować ulubioną bombę witaminową. BlendJet 2 jest bardzo łatwy w czyszczeniu – wystarczy trochę wody oraz mydła, aby natychmiastowo go oczyścić.

Potężny i wytrzymały

BlendJet 2 wykorzystuje opatentowaną technologię TurboJet, dzięki której w zaledwie 20 sekund rozdrobnisz wszystko, w tym mrożone owoce, lód czy liście. Wbudowane ogniwo pozwoli Ci nawet na 15 sesji miksowania! W razie potrzeby, w celu naładowania skorzystasz z nowoczesnego złącza USB-C i wybranej ładowarki, power banka lub nawet portu USB w komputerze.

Osiągnij nowy poziom wolności!

Najlepszy owocowy shake to taki, który jest świeżo zmiksowany. Mobilny blender BlendJet 2 daje Ci możliwość przygotowania ulubionego napoju w każdej chwili, nawet jak jesteś na siłowni, w parku, w szkole, w pracy lub nawet w samochodzie. Wystarczy umieścić w pojemniku ulubione składniki, nacisnąć przycisk i już! Po zmiksowaniu, nalej do zbiornika nieco wody i mydła, aby natychmiastowo wyczyścić blender.

Suplement diety Solve Labs Lion’s Mane – Soplówka jeżowata

Solve Labs Lion’s Mane to grzybowy dodatek do porannej kawy lub herbaty. Bazuje na grzybie soplówka jeżowata, który znany jest z przyjemnego posmaku oraz znacznego pobudzenia. Zmielony proszek na drobny pył sprawia, że dodatek łatwo rozpuszcza się w płynie, a Twoja kawa będzie tak samo dobra.

Nie zmienia smaku kawy i herbaty!

Martwisz się, że suplement diety Lion’s Mane zmieni smak Twojej ulubionej kawy lub herbaty? Spokojnie, soplówka nadaje delikatny i przyjemny posmak, tym samym napój nie zmieni swojego smaku, a Twój poranny rytuał nie zostanie skrzywiony.

Dla potrzebujących pobudzenia!

Czasami zwykła kawa to może być za mało. Dlatego też przyda Ci się grzybowa kawa Solve Labs, która doda naturalnego pobudzenia i motywacji do wykonywania codziennych zadań. Soplówka jeżowata zadba o Twoje zdrowie i możliwości mentalne.

BJ2-SL-LION-PD-30
8 Przedmioty

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.