Zamów telefonicznie:

4 299,00 zł
 

Dostawa w ciągu 3-5 dni

Dodaj przydatne akcesoria

79,90 zł

Folia ochronna 3MK na tablety

359,00 zł

AppleCare Protection Plan - 3 lata (iPad)

Opis produktu

iPad Air 11" 256GB WiFi + Cellular Starlight

iPad Air 11” 256GB WiFi + Cellular w kolorze Starlight to mobilny asystent, z którym pracujesz, uczysz się i bawisz jeszcze bardziej! Doskonale przenośny może towarzyszyć Ci w każdym miejscu - na uczelni, w pracy, czy podczas wieczornej rozrywki. Spektakularny wyświetlacz o intensywnych barwach i wysokiej rozdzielczości w jednej chwili pozwoli Ci zanurzyć się w cyfrowym świecie!

iPad Air 11"  WiFi

Liquid Retina - i każdy obraz nabiera wyrazu 

iPad Air oferuje wyświetlacz Liquid Retina 11”, który zapewnia komfort użytkowania, a jednocześnie pełną mobilność. Zarówno praca, jak i nauka z iPadem Air będzie wygodniejsza, dzięki antyodblaskowej powłoce ekranu oraz technologii TrueTone. Połącz to z szeroką paletą kolorów P3, a dosłownie przejrzysz na oczy!

iPad Air 11"  WiFi

M2 - działa z piorunującą prędkością 

W iPadzie Air 11” znajdziesz ultra szybki czip M2, który zapewnia mu aż o 50% większą wydajność w porównaniu z poprzednią generacją! Dzięki temu niezależnie, czy działasz na wielu appkach naraz, tworzysz zaawansowane projekty, czy grasz w najnowsze gry AAA - wszystko idzie sprawnie, płynnie i niesamowicie dynamicznie. 

iPad Air 11"  WiFi

Neural Engine - popuszcza wodze funkcji AI 

Czip M2 łączy siły z systemem Neural Engine, by wykonywać dla Ciebie nawet 15,8 miliardów operacji w zaledwie sekundę! Dzięki temu AI w iPadzie Air 11” działa sprawniej, niż kiedykolwiek i pozwala Ci szybciej notować w aplikacji Goodnotes 6, udoskonalać swoje zdjęcia w Photomator ML, czy chociażby ćwiczyć golfa w Onform: Video Analysis App. 

iPad Air 11"  WiFi

Stage Manager - rób wszystko wszędzie naraz 

iPad Air 11” oferuje Ci jeszcze płynniejszą pracę i wnosi wielozadaniowość na nowy level. Innowacyjna funkcja Stage Manager daje Ci możliwość lepszej kontroli okien, w tym zmniejszaniem, powiększaniem, nakładaniem na siebie i pisaniem we wszystkich naraz. Grupuj je według własnych potrzeb, by pracować efektywniej i dokładnie tak, jak zechcesz.

iPad Air 11"  WiFi

Aparat 12 MP - zdjęcia, skany, prezentacje 

iPad Air 11” pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w zakresie edycji zdjęć, wideorozmów i oszałamiających nagrań wideo. Aparat 12 MP umożliwi nagrywanie w jakości 4K, tylny aparat da Ci możliwość skanowania zdjęć, a zaawansowane aplikacje pozwolą perfekcyjnie retuszować zdjęcia i obrabiać filmy. 

iPad Air 11"  WiFi