Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer. Stylowa i nowoczesna suszarka wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym jonizowanie oraz magnetyczne końcówki!

Recenzja suszarki jonizującej

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

179,00 zł
Brutto

Dostępność


Suszarka do włosów Xiaomi Mi Hair Dryer

Stylowa i nowoczesna suszarka do włosów Xiaomi wyposażona została w najnowsze rozwiązania technologiczne, by zadbać o ich wygląd i zdrowie Twoich włosów! Wyjątkowa konstrukcja połączona z wysokiej jakości komponentami sprawi, że suszenie włosów będzie jeszcze łatwiejsze niż dotychczas.

Nowoczesna technologia w służbie włosom

Suszarka Xiaomi wyposażona została w najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku. System neutralizacji elektryczności statycznej sprawia, że włosy lepiej się układają, a system jonizacji wodą zapewnia łatwiejsze ich wygładzanie, poprawia ich kondycję i sprawia, że są jeszcze przyjemniejsze w dotyku. Koniec z niszczeniem włosów podczas suszenia z Xiaomi Mi Hair Dryer.

Suszenie bez wysuszania włosów dzięki jonizacji

Suszenie włosów wcale nie oznacza, że muszą się one niszczyć. Suszarka do włosów Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer zadba o ich zdrowy wygląd dzięki wbudowanej igle kondensacyjnej. Rozwiązanie to zbiera wilgoć z powietrza i rozpyla w formie ujemnych jonów przez elektrodę igłową. Sprawia to, że włosy i skóra głowy są ciągle nawilżane podczas suszenia, dzięki czemu są one jeszcze bardziej połyskliwe.

Suszarka stworzona do ochrony włosów

Suszarka do włosów Xiaomi została tak zaprojektowana, by gorące powietrze nie wpływało na jonizację włosów. Izolowany kanał powietrzny chroni jony wodne i pozwala na ich bezpieczne przetransportowanie na dłuższe odległości, dzięki czemu docierają one wgłąb włosów i chronią je przed przesuszeniem. Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer dba o włosy podczas ich suszenia!

Duża moc i inteligentny obieg temperatury

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer to suszarka o mocy 1800W, której silnik generuje 20 000 obrotów na minutę. Pozwala to suszarce w ciągu jednej minuty wydmuchać ponad 1,6 m3 powietrza, dzięki czemu suszenie włosów następuje znacznie szybciej. Dodatkowo suszarka wyposażona została w system inteligentnego obiegu temperatury, który dba o to, by włosy nie zostały przesuszone.

Zaawansowane czujniki dbają o bezpieczeństwo

Suszarka Xiaomi cechuje się dużą liczbą zaawansowanych czujników, które na celu mają zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twoim włosom. Specjalnie zaprojektowane bezpieczniki chronią urządzenie przed nieoczekiwanymi skokami napięcia, a dedykowany czujnik temperatury chroni suszarkę przed zniszczeniem na wypadek osiągnięcia zbyt wysokiej temperatury w trakcie długiej pracy.

Wygodna i intuicyjna obsługa suszarki do włosów

Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer może pracować w dwóch trybach, które zmienia się przesuwanym przełącznikiem. Dodatkowo wyposażona została w dotykowy przycisk służący do zmiany temperatury powietrza z gorącego na zimne i odwrotnie, a także kolorową diodę, która informuje o aktualnej temperaturze powietrza (gorące, letnie, zimne). Wszystko po to, by suszenie włosów było jeszcze prostsze.

Wygodny montaż koncentratora powietrza

Suszarka do włosów Xiaomi w zestawie posiada końcówkę koncentrującą strumień powietrza. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę użytkowania urządzenia, jej instalacja odbywa się przy pomocy mocnych magnesów, by cały proces zakładania i zdejmowania końcówki do suszarki zajmował jak najmniej czasu.

NUN4052GL

Specyfikacja

Moc silnika
1800 W
Funkcje
Inteligentna kontrola temperatury, Ciepłe / Zimne powietrze
Kolor
Biały
Waga
547 g
Zawartość zestawu
Suszarka do włosów, Nakładka kierunkowa, Instrukcja obsługi

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)