Miara HOTO Self-locking Measure Tape

Od:HOTO

Zamów telefonicznie:

Produkt czasowo niedostępny
29,00 zł

Podobne produkty

Opis produktu

Taśma miernicza HOTO Self Lock Measure Tape

Dobra i porządna taśma miernicza to podstawowe akcesorium w wielu różnych dziedzinach i czynnościach. Na szczęście HOTO Self Lock Measure Tape to metr mierniczy, na którym możesz polegać. Blokada pozwala łatwo odmierzać, a mocna obudowa sprawia, że sprzęt zabierzesz wszędzie ze sobą.

Wygodna blokada automatyczna

Taśma HOTO wykorzystuje nowatorskie rozwiązanie blokady. Praca staje się niezwykle prosta dzięki specjalnemu mechanizmowi wewnętrznemu, który samoczynnie blokuje ostrze zaraz po wysunięciu. Tym samym odmierzanie nawet krótkich elementów jest po prostu przyjemne.

Natychmiastowe wciąganie taśmy

Jeśli chcesz złożyć taśmę, to wystarczy, że naciśniesz przycisk. Wtedy taśma płynnie się schowa w obudowie bez ryzyka uszkodzenia czy zacięcia. 

Wygoda mierzenia z HOTO Self Lock Measure Tape

HOTO Self Lock Measure Tape oferuje taśmę o długości aż 3 metrów (10 stóp). Mało tego, do połowy długości (1,5 m) taśma będzie sztywna bez potrzeby podpierania, co znacznie ułatwia pomiary.

Mocna obudowa

Taśma miernicza HOTO Measure Tape jest nie tylko odporna na wstrząsy, ale również wodę i wilgoć. Obudowa została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, które jest przyjemne w dotyku oraz niezwykle wytrzymałe.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

HOTO 12V Brushless Drill Tool Set – Twój narzędziowy niezbędnik!

HOTO 12V Brushless Drill Tool Set to ogromny zestaw narzędzi w formie walizki. „Daniem głównym” wyposażenia jest wiertarka elektryczna HOTO 12V Brushless Drill. Co dokładnie znajdziemy w zestawie?

QWZSJC001

Specyfikacja

Zakres pomiarów 3 m
Dodatkowe informacje Jednostki metryczne / imperialne
Grubość 26.8 mm
Szerokość 70 mm
Wysokość 60 mm
Waga 112 g
Zawartość zestawu Instrukcja obsługi
Urządzenie

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.