Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm)

Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp to nowoczesna lampa sufitowa o minimalistycznym stylu i ogromnej funkcjonalności z opcją sterowania zdalnego z poziomu aplikacji mobilnej.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm)

299,00 zł
Towar obecnie niedostępny

XIAOMI MI SMART LED CEILING LAMP (450 MM) - Nie męcz wzroku

Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm) zapewni Wam odpowiednie światło.Nie męcz oczu w słabym świetle, wzrok jest tylko jeden. Warto zadbać o to, by wszystko było dobrze oświetlone.

Kolejny element smart domu

Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm) jest inteligentnym plafonem oświetleniowym. Współpracuje z innymi smart urządzeniami, co czyni go idealnym dopełnieniem wyposażenia inteligentnego domu.

Zmieniaj temperaturę światła lampy

W zależności od upodobań, możemy zmieniać temperaturę światła emitowanego przez Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm). Zakres regulacji wynosi od 2700 K do 6000 K. Ustaw światło tak, jak tylko ci się podoba.

Plafon idealny do średnich pomieszczeń

Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm) nadaje się do pomieszczeń o metrażu do 25 m2. Będzie zatem idealnym wyborem np. do sypialni. Wówczas bez potrzeby wstawania z łóżka możesz zgasić światło. Kto by tak nie chciał?

Ułatw sobie zasypianie

Dzięki możliwości zarządzania temperaturą światła z Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm), możemy ułatwić sobie zasypianie. Zmniejsz jego intensywność, ustaw cieplejsze światło, a oczy zaczną same się zamykać.

Wszystko będzie wydawało się żywsze

Dzięki współczynniku oddania barw 95 Ra, Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm) sprawia, że wszystko wygląda naturalnie. Każdy element wyposażenia domu wygląda jak oświetlony naturalnym światłem słonecznym.

Zbuduj nastrój odpowiednim światłem

Światło to klucz do zbudowania odpowiedniego nastroju i to właśnie umożliwia Xiaomi Mi Smart LED Ceiling Lamp (450 mm). Czy to na chłodny, zimowy wieczór przy dobrym filmie, czy na wspólną kolację z drugą połówką, bez problemu dostosujesz oświetlenie wnętrza do atmosfery.

BHR4118GL

Specyfikacja

Moc
45W
Jasność
3000 lm
Łączność
Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Temperatura barwna
2700K - 6000K
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa
Kolor
Biały
Długość
450 mm
Szerokość
450 mm
Wysokość
66 mm
Zawartość zestawu
Lampa, podstawa, 4 śruby metryczne, 4 śruby samogwintujące, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie