Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro (kolor czarny)

Automatyczny robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro łączy w sobie funkcje odkurzacza i mopa do podłóg. Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania może być obsługiwany z poziomu aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia Android oraz iOS. 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro (kolor czarny)

1 559,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro w kolorze czarnym

Nowy odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro pozwala zarówno na odkurzanie podłóg oraz dywanów, a dodatkowo umożliwia także mopowanie. To sprawia, że sprzątanie przeniesie się na zupełnie nowy poziom. Cały sprzęt jest praktycznie bezobsługowy, a jedyne co musi zrobić użytkownik to wyczyszczenie pojemnika na zabrudzenia czy uzupełnienie wody. Jedno urządzenie, a jak wiele możliwości!

Przeszkody mu nie straszne!

Najnowszy odkurzacz autonomiczny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro został zaprojektowany tak, aby nie pominąć jakiegokolwiek zakamarka, a jednocześnie unikać wszelkich przeszkód takich jak nogi stołów czy krzeseł. Dodatkowo zaawansowany system planowania trasy LDS zapewnia, że trasa sprzątania zawsze będzie optymalna, a żadne z pomieszczeń nie będzie pominięte. Bateria o pojemności aż 3200 mAh pozwoli na posprzątanie nawet 180 metrów kwadratowych!

Inteligentne skanowanie i tworzenie map pomieszczeń

Sprzątanie nigdy wcześniej nie było tak proste i przyjemne. Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro skanuje cały dom lub mieszkanie oraz tworzy wirtualną mapę pomieszczeń, którą zawsze będziemy w stanie podejrzeć w aplikacji mobilnej. Dodatkowo aplikacja umożliwia nam tworzenie wirtualnych ścian czy też wyznaczać strefy, w które odkurzacz ma nie wjeżdżać.

Czujniki dbające o bezpieczeństwo

Boisz się, że odkurzacz w najmniej oczekiwanym momencie spadnie ze schodów czy innego miejsca? Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro został wyposażony w cały szereg czujników umiejscowionych na dolnej części. To właśnie one oceniają nieustannie sytuację i są w stanie ocenić czy dane miejsce jest bezpieczne dla odkurzacza. Tym samym nie musisz się martwić o to, że sprzęt ulegnie uszkodzeniu!

Mopowanie zapewniające idealny porządek

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro to nie tylko urządzenie pozwalające na odkurzanie, ale także na mopowanie. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby ruch, który wykonuje sprzęt ten był jak najbardziej podobny do ruchu, który wykonuje człowiek podczas używania tradycyjnego mopa. Dodatkowo do wyboru mamy aż trzy tryby pracy: odkurzanie, mopowanie oraz odkurzanie z mopowaniem. To sprawi, że podłoga będzie czystsza niż kiedykolwiek wcześniej!

Najwyższa jakość wykonania i najnowsze technologie

Jak przystało na Xiaomi w przypadku odkurzacza Mi Robot Vacuum-Mop Pro wykorzystano najnowsze technologie oraz komponenty najwyższej jakości. Takie połączenie gwarantuje trwałość oraz niezawodnośćprzez długie lata. Dodatkowo wykorzystanie zaawansowanych algorytmów sprawia, że całość jest praktycznie bezobsługowa!

Progi? Żaden problem!

Jakiegokolwiek wzniesienia, progi czy przeszkody o wysokości do 20 mm nie stanowią dla odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro jakiegokolwiek problemu. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby móc korzystać z urządzenia w każdym mieszkaniu czy domu. Nie musisz martwić się tym, że odkurzacz utknie w najmniej oczekiwanym momencie!

Kątowa szczotka umożliwiająca dokładniejsze sprzątanie

Oprócz głównej szczotki oraz materiałowego mopa odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro został także dodatkowo wyposażony w szczotkę kątową. To właśnie ona sprawia, że zanieszczyszczenia nie ukryją się nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Co więcej siła ssania na poziomie 2100 Pa sprawia, że odkurzanie dywanów także jest możliwe!

Jeden pojemnik o wielu możliwościach

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro został wyposażony w jeden pojemnik, który wykorzystywany jest, w zależności od trybu pracy, zarówno do odkurzania jak i do mopowania. Pojemnik jest w stanie pomieścić maksymalnie 550 ml wody lub zabrudzeń, a w momencie, gdy chcemy jednocześnie odkurzać oraz myć podłogę na mokro mamy do dyspozycji 300 ml na zabrudzenia oraz 200 ml na wodę. Wygoda zostaje przeniesiona na zupełnie nowy poziom!

MPP-SKV4109GL

Specyfikacja

Moc silnika
33 W
Moc ssania
2100 Pa
Pojemność zbiornika
550 ml
Łączność
Wi-Fi
Standard łączności
WiFi
Zasilanie
Akumulatorowe 3200 mAh
Funkcje
Czujnik klifu, czujnik kolizji, czujnik LDS - laserowe skanowanie pomieszczenia, czujnik radarowy, czujnik ściany, czujnik spadania, czujnik zapełnienia pojemnika, kompas cyfrowy, żyroskop, automatyczne ładowanie, mopowanie, aplikacja mobilna Android/iOS
Kolor obudowy
Czarny
Długość
350 mm
Szerokość
350 mm
Wysokość
94.5 mm
Waga
3,6 kg
Zawartość zestawu
Odkurzacz, Zbiornik na brud, Zbiornik na brud i wodę, szczotka czyszcząca, 2 szczotki zbierające, stacja ładująca, podstawka mopująca, 2 ściereczki mopujące, nożyk do usuwania włosów, przewód zasilający, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P Side Brush (czarna, 2 sztuki)

Cena 9,90 zł Cena podstawowa 39,00 zł -29,10 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -29,10 zł

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P Brush Cover (Black)

Cena 5,00 zł Cena podstawowa 49,00 zł -44,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -44,00 zł
  • Towar obecnie niedostępny

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P Mop Pad

Cena 9,90 zł Cena podstawowa 49,00 zł -39,10 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -39,10 zł