Lista produktów marki Tronsmart

Słuchawki Tronsmart – jakich parametrów można się spodziewać?

W chińskich markach coraz częściej urzeka nas nie tylko niska cena i jej stosunek do jakości, ale przede wszystkim właśnie jakość i design. Tronsmart pokazał już, na co go stać, stając się jedną z dwudziestu najpopularniejszych marek elektronicznych już w 2015 roku. Stało się to dzięki innowacyjności w proponowanych rozwiązaniach. 

Słuchawki Tronsmart przypadną do gustu każdemu, kto aktywnie uprawia sport. Są bezprzewodowe, o akumulatorowym zasilaniu i czasie działania nawet do dwunastu godzin na jednym ładowaniu. Tronsmart słuchawki obsługują Bluetooth 4.1, a sterowanie nimi odbywa się za pomocą przycisków na pałąku. Słuchawki Tronsmart mają też wbudowany mikrofon i wibracje, a także są w pełni odporne na zachlapania.

Głośnik Tronsmart – muzyka zawsze z tobą

Miłośnicy zabierania wszędzie ze sobą muzyki docenią parametry, jakie oferuje głośnik Tronsmart. Wśród propozycji naszego sklepu znajdziesz model Tronsmart T4, wyposażony w wodoszczelną obudowę i działający na jednym ładowaniu nawet do sześciu godzin. Moc urządzenia to zadowalające 5W, a sam dźwięk można podłączyć za pomocą Bluetooth w wersji 4.2 lub karty pamięci MicroSD.

Głośnik Tronsmart jest w stanie odtworzyć nie tylko format .mp3 czy .wma lub .wav, ale też .ape oraz .flac. Pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale pomiędzy 80 a 18 000 Hz. Co ciekawe, za pomocą tego produktu Tronsmart możliwe jest także rozmawianie. Do zasilenia potrzebne jest 1200 mAh.

Tronsmart ładowarka – prawdziwa innowacja

Dopiero dzięki marce Tronsmart, ładowarka telefonu może być jednocześnie wydajna, szybka oraz bezpieczna. Już pierwszy z proponowanych przez producenta produktów był zgodny z Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 oraz Power Delivery 3.0. To dzięki temu Tronsmart zyskiwał sporą przewagę nad konkurencją – ładowanie może wykorzystywać prąd o natężeniu 3A, co sprawia, że odbywa się o około czterdzieści procent szybciej, niż gdyby zastosować „normalną” ładowarkę. Moc tego niewielkiego urządzenia to zaledwie 36W, jednak nie warto ignorować jego możliwości.

Tronsmart – dlaczego warto w niego zainwestować?

Patrząc jedynie przez pryzmat ceny, można powiedzieć, że kupując urządzenia Tronsmart dostaje się do rąk produkty ze średniej półki. Dopiero faktyczny opis ich możliwości oraz parametry techniczne otwierają oczy na fakt, że za stosunkowo niewielkie pieniądze można kupić u nas naprawdę dobry sprzęt. Głośnik Tronsmart, ładowarka samochodowa czy słuchawki – każdy z tych produktów zasługuje na pełną uwagę.