Ładowarka samochodowa Tronsmart CCTA, 2x USB, 3A

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy
Sprawdź

Opis produktu

Ładowarka samochodowa Tronsmart CCTA

Podróż samochodem nie musi oznaczać, że zostaniesz odcięty od swojej ładowarki do smartfona. Tronsmart CCTA zapewnia Ci uzupełnienie energii telefonu, tabletu czy innego sprzętu bezpośrednio z gniazdka elektrycznego w samochodzie. Dostęp do technologii szybkiego ładowania sprawia, że w zaledwie kilka chwil będziesz mógł cieszyć się energią na cały dzień.

Ładuj dwa urządzenia jednocześnie!

Ładowarka do auta Tronsmart została wyposażona w dwa złącza. Jedno z nich jest zakończone wtykiem USB typu C, co pozwoli Ci podładować smartfon czy tablet. Drugie natomiast jest swobodnym portem USB-A, do którego podłączysz inny kabel – chociażby taki do ładowania słuchawek, power banka czy drugiego smartfona.

Wbudowany przewód USB-C w ładowarkę Tronsmart CCTA

Ładowarka na dzień dobry oferuje wbudowany kabel zakończony wtykiem USB-C. To sprawia, że nie musisz martwić się o zakup potrzebnego przewodu. USB typu C to popularne złącze występujące w wielu smartfonach, tabletach czy innych nowoczesnych urządzeniach.

Obsługa szybkiego ładowania

Ładowarka Tronsmart jest zgodna ze standardem Power Delivery i obsługuje technologię szybkiegoładowania o mocy 18 W. To sprawia, że o wiele sprawniej podładujesz baterię w swoim smartfonie. To jednak nie koniec zalet! Jesteś w stanie jednocześnie korzystać z obydwóch portów, a wspólnie osiągana moc może wynieść nawet 36 W.

CCTA
29 Przedmioty

Specyfikacja

Moc 36W
Wyjścia / wejścia 1x QC3.0 3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/1.5A, 1x USB-C PD3.0 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Dodatkowe informacje Zabezpieczenie przed przeładowaniem i przegrzaniem, Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
Kolor Czarny
Długość 67 mm
Szerokość 34 mm
Wysokość 24 mm
Zawartość zestawu Ładowarka, instrukcja obsługi

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.