Poidła, fontanny dla psów i kotów

Filtry

Cena

Cena

  • 149,00 zł - 399,00 zł

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Standard łączności

Standard łączności

Kolor obudowy

Kolor obudowy

Łączność

Łączność

Inteligentne poidło Petoneer Fresco Mini Plus Fountain (WiFi)
Cena 179,00 zł Cena podstawowa 219,00 zł -40,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 164,00 zł
  • -40,00 zł
Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Blue)

Kolor obudowy Niebieski

Cena 149,00 zł
Inteligentne poidło Petoneer Fresco Ultra

Kolor obudowy Biały

Cena 399,00 zł
  • dostępny outlet
Poidło PetKit Eversweet SOLO SE Fountain (Gray)

Kolor obudowy Szary

Cena 149,00 zł
Poidło PetKit Eversweet SOLO SE Fountain (White)

Kolor obudowy Biały

Cena 149,00 zł
Poidło dla kota Petoneer Fresco Mini Pro

Kolor obudowy Biały

Cena 199,00 zł
Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Black)

Kolor obudowy Czarny

Cena 149,00 zł
Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Orange)

Kolor obudowy Pomarańczowy

Cena 149,00 zł
  • Niedostępny
Poidło PetKit Eversweet Solo Fountain (Green)

Kolor obudowy Zielony

Cena 149,00 zł
  • Niedostępny
  • Niedostępny

Poidło dla psa 

Obowiązkiem każdego właściciela jest zapewnienie swojemu czworonogowi nieograniczonego dostępu do świeżej i czystej wody. Kiedy przebywamy razem z psem w domu, wszystko wydaje się być pod kontrolą. Miska z wodą jest na bieżąco uzupełniana, a potrzeby psa zaspokajane. Nie zawsze będzie to jednak najlepsze i najbardziej higieniczne rozwiązanie. Stojąca całymi dniami woda, w której topi się kurz czy psia sierść, nie będzie najzdrowsza dla naszego pupila. Poidełka dla psów zadbają o nawodnienie Twojego zwierzaka na najwyższym poziomie. Co najważniejsze - woda serwowana przez tego typu urządzenia jest wielokrotnie filtrowana i ciągle utrzymywana w czystości i świeżości. Automatyczne poidło dla psa to urządzenie, które podaje świeżą wodę gotową do spożycia, nawet podczas Twojej nieobecności w domu. Obowiązek właściciela zostaje więc spełniony, a Twój pies będzie po prostu zadowolony. 

Poidełko dla kota 

Twój pupil niechętnie pije wodę z miski? Każdego dnia zostawiasz go na wiele godzin w samotności, bez możliwości uzupełnienia wodopoju? Rozwiązaniem Twoich problemów i zaspokojeniem kocich potrzeb będzie poidło dla kota, które zapewni mu swobodny dostęp do świeżej wody. Poidełka dla kotów gwarantują czystą wodę, pozbawioną kurzu i brudu, a do tego podaną w atrakcyjnej dla Twojego sierściuszka formie. Fontanna dla kotów, jaką znajdziesz w ofercie Techwish, to inteligentne urządzenie oferujące ciągły obieg wody, który pozytywnie wpływa na jej filtrowanie. Dodatkowo płynąca ciecz będzie zdecydowanie bardziej interesująca dla Twojego kota, zachęcając go tym samym do systematycznego nawadniania. Za pomocą mobilnej aplikacji możesz na bieżąco śledzić spożycie wody czy chociażby stan przydatności filtra. 

Poidła dla zwierząt 

Woda jest niezwykle ważnym składnikiem organizmu każdego psa czy kota. Pełni wiele istotnych funkcji. Jednak to, jakie jej ilości powinien wypijać każdego dnia nasz pupil, ustala się na podstawie indywidualnych cech, masy ciała, stanu zdrowia zwierzęcia czy chociażby jego aktywności fizycznej. Tak, jak w życiu każdego człowieka, dokładnie tak samo w przypadku naszych pupili - utrata wody i odwodnienie może być niezwykle niebezpieczne dla zdrowia i życia. Co więcej - bardzo ważne jest także monitorowanie jej spożycia, ponieważ zarówno nadmierne pragnienie, jak i jego brak mogą świadczyć o problemach zdrowotnych czworonoga. To właśnie dlatego obowiązkiem każdego właściciela jest zapewnienie zwierzakowi nieograniczonego dostępu do świeżej i czystej wody. Dozownik wody dla psa czy dozownik wody dla kota to praktyczne urządzenia, które zadbają o odpowiednie nawodnienie Twojego pupila nawet podczas Twojej nieobecności w domu. Sprawdź również inne akcesoria dla zwierząt, w tym podajniki karmy czy też kuwety samoczyszczące

Czym jest poidełko typu fontanna?

Martwisz się, że Twój kot nie chce pić wystarczająco dużo wody? Kociaki zwykle nie przepadają za klasyczną miską, dlatego warto zmienić sposób podawania płynów. W takim wypadku doskonale sprawdza się nowoczesne poidełko typu fontanna dla kota.

To estetyczne urządzenie wypełnione wodą, w którym znajduje się niewielki filtr i silniczek. Taki sposób podawania wody nie tylko jest bardzo atrakcyjny dla kociaka i skłaniać go będzie do częstszego picia, lecz dzięki obecnej w poidełku elektronice możemy m.in. monitorować dziennie spożywanie wody, co widoczne będzie w aplikacji na smartfonie.

Nowoczesna fontanna dla kota

Zwykła miska z wodą może i wydaje się dobrym pomysłem, lecz stwarza znacznie więcej problemów, niż nam się wydaje. Nawet jeśli wodę regularnie wymieniamy i tak może być wypełniona kurzem, sierścią lub innego rodzaju zabrudzeniami, które przeszkadzać będą kotu w piciu.

Rozwiązaniem jest specjalna fontanna dla kota, czyli urządzenie stale filtrujące i oczyszczające wodę, dzięki czemu jest idealnie przejrzysta i czysta, a jednocześnie zdrowsza dla naszego kociaka.

Jak działa automatyczne poidełko dla psa lub kota? 

Automatyczne poidełko dla psa lub kota to urządzenie wyposażone w specjalną pompę, która wtłacza wodę znajdującą się w dolnym pojemniku do specjalnej miski umieszczonej na górze poidła. Poidło ciągle filtruje i oczyszcza wodę, zapewniając zwierzakowi dostęp do czystej i świeżej cieczy. 

Ile prądu zużywa fontanna dla kota?

Wbrew pozorom fontanna dla kota zużywa minimalne ilości prądu. Na rynku znajdziemy urządzenia, w przypadku których pobór prądu waha się w granicach 1,5-2,5W. 

Jak często wymieniać filtr w poidełku dla zwierząt?

Poidełka dla zwierząt wyposażone są w specjalne filtry, których zadaniem jest utrzymywanie czystej wody. Aby mieć pewność, że zwierzę zawsze dostanie świeżą wodę, co jakiś czas konieczna jest wymiana filtra. Inteligentne poidełka dostępne w ofercie Techwish odmierzają przydatność filtra, informując w aplikacji mobilnej o konieczności jego wymiany.