Elektryczny korkociąg Circle Joy Electric 2-in-1 Opener

Od:

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

  1. 10 x 0%
  2. 3 miesiące odroczenia
  3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Elektryczny korkociąg Circle Joy Electric 2-in-1 Opener

Tylko 8 sekund – zaledwie tyle czasu potrzebuje Circle Joy Electric 2-in-1 Opener do otworzenia butelki wina! Elektryczny korkociąg pozwoli Ci oszczędzić sobie zarówno wysiłku, jak i potencjalnego zabrudzenia się podczas czynności otwierania butelki wina lub innego napoju. Urządzenie szybko naładujesz z użyciem portu USB-C i wybranej ładowarki czy power banka.

Elektryczny otwieracz wina i piwa!

Kreatywny projekt otwieracza sprawia, że urządzenie Circle Joy nie tylko natychmiastowo otworzy butelkę wina, ale również piwa lub innego napoju z kapslem! Z automatycznym otwieraczem Electric 2-in-1 Opener oszczędzisz sobie ryzyka rozlania napoju.

Wykonany z trwałych materiałów

Hak automatycznego korkociągu do wina został wykonany z materiałów dostosowanych do kontaktu z żywnością. Mało tego, został dodatkowo pokryty specjalną warstwą teflonową. To sprawia, że nie musisz się obawiać kontaktu urządzenia z napojem. Co więcej, ten automatyczny otwieracz do wina wykonany jest ze stali nierdzewnej i ABS, tym samym jest w stanie służyć przez długi czas. Elegancki design sprawia, że urządzenie świetnie wpasowuje się do wystroju.

Circle Joy Electric Opener naładujesz portem USB-C

W elektryczny otwieracz wina Circle Joy wbudowano akumulator o dużej pojemności, który pozwoli na otwarcie nawet 60 butelek. Co więcej, urządzenie wygodnie naładujesz z wykorzystaniem nowoczesnego portu USB-C oraz, między innymi, ładowarki od smartfona, power bankiem, a nawet portem USB w komputerze. Zapomnij o potrzebie ciągłego szukania i wymieniania baterii paluszkowych!

CJ-EKPQ07
12 Przedmioty

Specyfikacja

Zasilanie Akumulatorowe
Materiał wykonania Stal nierdzewna
Tworzywo sztuczne
Szerokość 50 mm
Wysokość 252 mm
Waga 200 g
Port ładowania USB-C
Zawartość zestawu Kabel USB typu C
Urządzenie

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.