Xiaomi Smart Air Purifier 4

Nowoczesny, ultrawydajny oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4 o zdolności oczyszczania CADR na poziomie 400 m³/h i zasięgu oczyszczania do 48 m².

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Smart Air Purifier 4

1 049,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Oczyszczasz powietrza Xiaomi Smart Air Purifier 4

Zadbaj o czyste powietrze w swoim domu i wyposaż się w Smart Air Purifier 4. Ten oczyszczacz powietrza cechuje się wysoką wydajnością CADR na poziomie 400 m3/h. Dzięki nowoczesnemu designowi i cichej pracy wpasuje się idealnego do każdego pomieszczenia o powierzchni 48 m2.

Skuteczna ochrona przed różnymi zanieczyszczeniami

Xiaomi Smart Air Purifier 4 został wyposażony w filtr o bardzo wysokiej wydajności usuwający nawet do 99,97% zanieczyszczeń różnego rodzaju. Pozbądź takich zabrudzeń jak sierść zwierząt domowych, kurz, pyłki czy lotne związki organiczne, a nawet drobne cząstki w rozmiarze 0,3 mikrona. Filtr węglowy pozwoli Ci również oczyścić powietrze z nieprzyjemnych zapachów.

Zadba o całe pomieszczenie

Oczyszczasz powietrza Xiaomi jest w stanie pokryć swoją pracą naprawdę dużą powierzchnię. Jest to nawet 48 m2.. Dzięki temu idealnie nada się do biura, sypialni czy kuchni.

Świetny design oczyszczacza Smart Air Purifier 4

Najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi to również sprawdzony, a zarazem nowoczesny design. Urządzenie zostało zachowane w minimalistycznym tonie, dzięki czemu idealnie wpasuje się do różnych pomieszczeń o wielu wystrojach.

Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej

Oczyszczacz Xiaomi Smart Air jest kompatybilny z aplikacją mobilną Xiaomi Home. To sprawia, że stan czystości powietrza w swoim domu możesz wygodnie kontrolować za pomocą smartfona. Mało tego, kompatybilność z Google Assistant czy Amazon Alexa sprawia, że jesteś w stanie sterować oczyszczaczem za pomocą swojego głosu.

Cicha, nieinwazyjna praca

Xiaomi Smart Air Purifier 4 jest urządzeniem naprawdę cichym. W trakcie swojej pracy wydaje dźwięki na poziomie 32,1 dB. To sprawia, że spokojnie możesz uruchomić oczyszczacz powietrza na noc i zachować nieprzerwany sen.

Sprawdzona konstrukcja

Jeśli będzie wymagana wymiana filtra, to urządzenie o tym Cię powiadomi. Konstrukcja oczyszczacza została tak przygotowana, aby konserwacja była jak najprostsza. Wystarczy, że zdejmiesz górną kratkę i już uzyskasz dostęp do ważnych komponentów.

BHR5096GL

Specyfikacja

Zdolność oczyszczania (CADR)
400 m³/h
Skuteczność oczyszczania
99,97% — cząsteczki do 0.3 μm
Zalecany obszar pracy
do 48 m²
Wyświetlacz
LED
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Standard łączności
Przewodowe
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym
Inteligentne moduły
Czujnik jakości powietrza
Zasilanie
Przewodowe 220V
Funkcje
Zabezpieczenie przed dziećmi
Dodatkowe informacje
Poziom zużycia filtra widoczny w aplikacji mobilnej
Poziom hałasu
od 32.1 dB do 63 dB
Kolor
Biały
Grubość
250 mm
Szerokość
250 mm
Wysokość
550 mm
Waga
5.6 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza
chat Komentarze (0)