Gra F1 Manager 2023 (XSX/XO)

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Opis produktu

Gra F1 Manager 2023 (XSX/XO)

F1 Manager 2023 na konsolę XSX XO to gra z kategorii sportowych managerów, która pozwala graczom wcielić się dyrektora zarządzającego własnym zespołem F1. Przed Tobą 23 wyścigi, 6 sprintów F1, zupełnie nowe bolidy, jeszcze ciekawsze tory, szeroka gama kierowców i mnóstwo wyzwań! Przejmij kontrolę nad każdym aspektem rozgrywki  fabryką, warsztatem oraz torem  i sprawdź, jak Twoja strategia zda egzamin!

Gra F1 Manager 2023 (XSX/XO)

Zupełnie nowe tryby rozgrywki

F1 Manager na XSX/XO oferuje mnóstwo trybów rozgrywki, które wnoszą zabawę na najwyższe obroty! Tryb Powtórka z wyścigu pozwala wrócić do ekscytujących momentów 2023 FIA Formula One World Championship. W trybie Linii Startu możecie liczyć na realistyczną rywalizację i pozycje startowe kierowców, a tryb Zdarzenia umożliwia wejście w kluczowe momenty sezonu 2023 i poprowadzenie ich po swojemu!

Gra F1 Manager 2023 (XSX/XO)

Realia Formuły 1 na Twoim ekranie!

F1 Manager 2023 odświeża wyprzedzanie, linie jazdy i lodowe incydenty, dzięki czemu emocje sięgają zenitu! Od poprawionej sztucznej inteligencji kierowców, po symulację temperatury opon  realia Formuły 1 są jeszcze wiarygodniejsze!

Gra F1 Manager 2023 (XSX/XO)

Realistyczne środowisko zarządzania 

Jako dyrektor zespołu F1 będziesz musiał zmierzyć się z wieloma aspektami pracy na torze i poza nim. Zadbaj o kondycję psychiczna swoich kierowców, dzięki opcji taktyki kierowcy. Weź pod uwagę przyszłość swojego teamu i pozyskuj nowe talenty. Stawiaj na nowoczesne technologie, inwestuj mądrze i poprowadź swój team do zwycięstwa!

Gra F1 Manager 2023 (XSX/XO)

5056208822406
3 Przedmioty

Specyfikacja

Premiera 31.07.2023
Rodzaj gry Strategiczna
PEGI 3
Wersja językowa Polskie napisy
Tryb gry Single-player
Platforma Xbox Series X

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.