Lista produktów marki Infinix

Infinix - smartfony

Infinix to producent smartfonów znany na całym świecie, a od jakiegoś czasu próbuje podbić również Polskę. Wyróżnia go tworzenie telefonów, które oferują oryginalny design, niezwykle przemyślany system XOS bazujący na Androidzie oraz mocną specyfikację w niskiej cenie. W procesie projektowania marce pomagają doświadczenia francuskiej firmy Sagem Wireless wchodzącej w skład Infinix.

Infinix HOT 11S NFC – ogromne możliwości, niska cena

Szukasz smartfona, który zaoferuje Ci „pełny pakiet” technologii i możliwości w niskiej cenie? Wybierz model Infinix HOT 11S NFC! Ten sprzęt to kombinacja mocnej specyfikacji i dostępu do ważnych udogodnień. NFC pozwoli Ci na płatności zbliżeniowe, a czytnik linii papilarnych skutecznie zabezpieczy smartfon.

Procesor MediaTek zapewni ogromny zapas mocy, aby wygodnie pracować. Ekran z częstotliwością odświeżania ekranu do 90 Hz zaskoczy Cię płynnością. No i nie można zapomnieć o ogromnej baterii wystarczającej na długi czas pracy.

Infinix Smart 6 HD – przede wszystkim stabilny

Potrzebujesz telefon, który pozwoli Ci na wygodne korzystanie z podstawowych funkcji i nie będzie dużo kosztować? Infinix Smart 6 HD z pewnością stanie na wysokości zadania. Smartfon świetnie sprawdzi się podczas połączeń głosowych oraz wideo, bezproblemowo będziesz przeglądać sieć czy skorzystasz z komunikatorów internetowych.

Jest to ogromna zasługa obecności odchudzonej wersji Androida 11 Go z nakładką XOS. Do tego otrzymujesz duży i czytelny ekran, ogromną baterię oraz obudowę z powłoką antybakteryjną. Finalnie Smart 6 HD to dobry wybór, jako telefon do użytku codziennego.