Lista produktów marki Yeelock

  • Dostępny outlet: od 64,40 zł
  • Dostępny outlet: od 86,70 zł

Lokalizator YEELOCK RANRES Anti-lost Alarm

Cena
combinations
99,00 zł
  • Dostępny outlet: od 68,25 zł

YEELOCK - zabezpieczenia do inteligentnego domu

YEELOCK to firma specjalizująca się w produkcji inteligentnych zamków i urządzeń zabezpieczających. Ich produkty często są wykorzystywane do zabezpieczania różnych przedmiotów, takich jak walizki, drzwi czy szafki. Marka oferuje różne modele akcesoriów zabezpieczających, które można kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej, co umożliwia chociażby zdalne odblokowywanie i blokowanie zabezpieczeń.

YEELOCK RANRES – zabezpieczy Twój plecak, klucze lub torbę

YEELOCK RANRES to lokalizator, który chroni przed przypadkowym zgubieniem lub zapomnieniem własności. Ten kompaktowy i lekki lokalizator można łatwo przymocować do praktycznie każdego przedmiotu, co sprawia, że dzięki RANRES możesz zapewnić bezpieczeństwoswoim wartościowym rzeczom, które przechowujesz w plecaku, torbie czy walizce, a nawet kluczom.

Lokalizator RANRES łączy się z dedykowaną aplikacją mobilną, która umożliwia pełne zarządzanie jego funkcjami. Co ważne, wbudowane ogniwo zapewni Ci bardzo długi czas pracy, więc nie musisz martwić się ciągłym podładowywaniem.

YEELOCK Drawer & Cabinet Lock – zabezpieczy Twoją szafkę lub szufladę

Inteligentny zamek YEELOCK Drawer & Cabinet Lock zapewni ochronę zawartości Twoich szafek, szuflad, a nawet sejfów. Dzięki wysokiej energooszczędności urządzenie może działać przezdługi czas bez konieczności wymiany baterii. Poprzez połączenie Bluetooth możesz zsynchronizować sprzęt ze swoim smartfonem, umożliwiając zdalne otwieranie i zamykanie zamka,a także udzielisz tymczasowych autoryzacji.