Lista produktów marki Aqara

Czujnik Aqara Vibration Sensor

Cena 79,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Centralka Aqara Smart Home Hub E1

Cena 125,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Czujnik Aqara Water Leak Sensor

Cena 89,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Bramka Aqara Smart Home Hub M2

Cena 279,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny

Aqara - smart home na miarę XXI wieku!

Aqara to marka zajmująca się produkcją inteligentnych urządzeń domowych. Firma oferuje szeroki zakres inteligentnych rozwiązań dla domu, w tym urządzenia do zarządzania oświetleniem, monitorowania bezpieczeństwa, kontrolowania temperatury czy zarządzania energią. Urządzenia marki Aqara wykorzystują protokoły ZigBee oraz Wi-Fi. 

W szerokiej ofercie sprzętów Aqara znajdziesz rozwiązania, które świetnie wpasują się do Twojego inteligentnego domu. Mało tego, urządzenia Aqara często współpracują z platformami Google Home, Amazon Alexa, Apple HomeKit oraz Home Assistant. Z wykorzystaniem sprzętów Aqara możesz zbudować ekosystem IoT, który pomoże Ci w codzienności, a także nada wiele nowych możliwości.

Czujnik Aqara Vibration Sensor – czuły na wibracje, otwarty na automatyzacje

Czujnik drgań i wibracji Aqara to urządzenie, które może Ci posłużyć na wiele sposobów. Zamontujgo na sejfie i otrzymuj powiadomienia, gdy zostanie otwarty. Możesz także umieścić czujnik na skrzynce na listy, aby być informowanym o wizytach listonosza, jak i na domofonie, aby wykryć kiedy ktoś dzwoni. Zamontowanie czujnika nie wymaga ani wiercenia, ani przykręcania śrubek. Sensor Aqara może pracować 2 lata na jednej baterii.

Centralka Aqara Smart Home Hub M2 – do obsługi Twojego inteligentnego domu

Aqara Smart Hub M2 to bramka komunikacyjna, która pozwoli na zintegrowanie wszystkich urządzeń inteligentnego domu Aqara. Centralka Aqara wykorzystuje europejskie serwery, a port Ethernet pozwala na bezpośrednie podłączenie do routera. Sprzęt jest wielofunkcyjny, ma wbudowany głośnik, który może posłużyć jako dzwonek, a do tego współpracuje z popularnymi systemami Smart Home, takimi jak Google Home czy Apple HomeKit. Aqara Hub M2 pozwoli zintegrować urządzenia wykorzystujące zarówno Wi-Fi, jak i ZigBee.