Lista produktów marki Yeelight

Lampka nocna Yeelight Bedside D2

Cena 199,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Lampka nocna z czujnikiem zmierzchu Yeelight Plug-in Sensor Nightlight

Cena 44,00 zł Cena podstawowa 49,00 zł -5,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -5,00 zł

Lampka Yeelight Ambient Candela

Cena 209,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Żarówka Yeelight GU10 (kolor)

Cena 55,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Co wyróżnia markę Yeelight?

Yeelight to kolejny członek wielkiej rodziny Xiaomi, dlatego to inteligentne domowe oświetlenie często występuje pod wspólną banderą Xiaomi Yeelight. Firma powstała w 2012 roku i od tego czasu pracuje nad wprowadzaniem do codziennego życia innowacyjnych, a jednocześnie prostych rozwiązań, dających szerokie możliwości, a przede wszystkim – najwyższą jakość światła.

Jak przystało na światowego producenta elektroniki, Xiaomi Yeelight w większości produktów zainstalował możliwość połączenia przez Wi-Fi lub Bluetooth. W ten prosty sposób światło w naszym domu może być w pełni kontrolowane za pośrednictwem wygodnej i prostej w obsłudze aplikacji zainstalowanej na smartfonie.

Yeelight Xiaomi – flagowe produkty

W naszym sklepie nie może zabraknąć sztandarowych produktów Yeelight Xiaomi. Jednoczesne czytanie ulubionej lektury i bezprzewodowe ładowanie swojego smartfona czy słuchawek jest możliwe, gdy w grę wchodzi lampka nocna Yeelight Staria Bedside Lamp Pro. Specjalny, wbudowany asystent pozwala na sterowanie urządzeniem głosowo; tradycjonaliści skorzystają z dotykowego panelu. Seria Staria Pro Yeelight'a jest kompatybilna m.in. z Asystentem Google, Amazon Alex, SmartThings oraz Apple HomeKit. Za jasność oświetlenia i jego barwę odpowiada specjalna aplikacja.

Yeelight Xiaomi – inteligentny i efektowny pasek LED

Xiaomi Yeelight po raz kolejny udowadnia, że rozwiązania „smart” są nie tylko sprytne, ale też efektowne. Z pomocą Yeelight Lightstrip Plus twój dom stanie się ulubionym miejscem wielu aktywności – to w końcu rodzaj oświetlenia oraz samo światło ma wpływ na nasze samopoczucie.

Diody LED, jakie proponuje Yeelight, nie męczą oczu, minimalizując nieprzyjemny efekt migotania, a także pozwalają na idealne dopasowanie natężenia do naszych potrzeb czy nastroju. Pojedyncza, standardowa taśma Xiaomi Yeelight ma długość jednego metra, jednak pasek można rozbudować do długości aż 10 metrów. Zasilacz znajdujący się w zestawie podoła zasileniu zarówno jednego paska, jak i dziesięciu.

Yeelight Galaxy – lampy sufitowe też są smart!

Jeśli propozycje Xiaomi Yeelight to wciąż za mało dla nas, marka przygotowała jeszcze lampę sufitową Galaxy Ceiling Light. Urządzenie jest warte uwagi nie tylko ze względu na technologię, ale i montaż. Specjalny zamek umożliwia utrzymanie lampy w czystości – efekt ten uzyskany jest też dzięki wielowarstwowej budowie klosza i osłonie o antystatycznych właściwościach. Lampą można sterować za pomocą aplikacji - ustawiać barwę oświetlenia i natężenie światła. Do dyspozycji pozostają również asystenci głosowi, między innymi popularny Asystent Google.

W Techwish mamy wiele świetnych marek w atrakcyjnych cenach. Już teraz sprawdź produkty marki Yeelight