Lista produktów marki 1more

  • Towar obecnie niedostępny

1MORE – gwarancja dobrej jakości

1MORE to marka, która pojawiła się niedawno i już zyskała popularność na całym świecie. Znana jest z produkcji świetnego bezprzewodowego sprzętu audio w naprawdę atrakcyjnych cenach. Produkty 1MORE wyróżniają się wysoką jakością audio oraz bardzo dobrym komfortem użytkowania.

Słuchawki 1MORE TWS – dlaczego warto się wyposażyć?

Słuchawki typu TWS (True Wireless) to najwyższa forma wygody tego typu sprzętu. Wyróżnia je brak przewodu oraz pełna swoboda ruchu, której nie uzyskamy zakładając inny rodzaj słuchawek. Idealnie sprawdzą się podczas pracy przy komputerze stacjonarnym czy laptopie, ale również podczas spaceru ze smartfonem.

1MORE produkuje bardzo dobre słuchawki TWS, które uwielbiane są za bezproblemowość i wysoką jakość audio. Masz do wyboru wiele różnych modeli o ciekawym zestawie cech, w tym mowa o ANC, czyli aktywnej redukcji szumów. 

A może wolisz słuchawki z pałąkiem?

Słuchawki z pałąkiem to częsty wybór zwłaszcza wśród tych, którzy muszą mieć do nich jak najszybszy dostęp. Pałąk pozwala na zawieszenie ich na szyi, co sprawia, że w razie potrzeby można je szybko zdjąć i zostawić w pozycji wiszącej. Następnie można je natychmiastowo założyć.

1MORE oferuje wiele modeli słuchawek bezprzewodowych z pałąkiem. Cechują się one wysoką jakością audio i dostępem do wielu nowoczesnych technologii – w tym do aktywnej redukcji szumów ANC.