Tu TECHWISH, odbiór!

Techwish to stacjonarny i internetowy sklep ze sprzętem elektronicznym najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się oryginalne i wyselekcjonowane produkty, dlatego zawsze masz pewność, że zakupy u nas są w pełni bezpieczne i gwarantują pełną satysfakcję. Dbamy o to, aby wśród produktów regularnie pojawiały się nowości, które usprawnią Twoje codzienne funkcjonowanie w domu lub przestrzeni biurowej. 

Techwish to sklep z elektroniką, w którym znajdziesz smartfony, bezprzewodowe słuchawki, hulajnogi elektryczne, monitory, kamery sportowe i wiele innych ciekawych gadżetów, które rozwiną Twoje hobby, usprawnią trening czy po prostu, pozwolą Ci się odprężyć i zrelaksować. Wszystkie urządzenia, które są dostępne stacjonarnie i w internecie, mają także świetną proporcję między niezawodną, wysoką jakością a korzystną i konkurencyjną ceną. 

Profesjonalna obsługa w punktach stacjonarnych 

Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć odpowiedni i dobrze dobrany produkt. Niezależnie od tego, czy jesteś technologicznym wyjadaczem, czy technologiczną świeżynką, zadbamy o profesjonalne wsparcie i pomoc przy zakupach. W punktach sprzedaży stacjonarnej ekipa Techwish wyjaśni wszelkie niejasności i doradzi optymalne rozwiązania, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Ponadto na miejscu, możesz na żywo obejrzeć i porównać wiele z produktów, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

Pełen profesjonalizm przy zamówieniach online

Jeśli natomiast chcesz zrobić zakupy w internetowym sklepie Techwish, to tutaj również czeka na Ciebie profesjonalnie przygotowana, dobrze sfotografowana i opisana oferta. W opisach kategorii oraz w opisach produktów znajdziesz nie tylko wyczerpujące treści dotyczące poszczególnych urządzeń, ale dowiesz się również wielu praktycznych i ciekawych porad. A jeśli będziesz potrzebować dodatkowych wyjaśnień - śmiało dzwoń do naszego punktu stacjonarnego - tam również pomożemy!

Błyskawiczna realizacja zamówień

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas, który upływa od momentu złożenia zamówienia, do momentu, w którym zadowolony klient odbiera przesyłkę, powinien być minimalnie krótki. Dokładnie taka - zoptymalizowana, krótka i dopracowana pod każdym względem - jest nasza ścieżka pomiędzy zamówieniem a dostarczeniem produktów do klienta!

techwish.pl - bezpieczne zakupy w czasie trwającej pandemii

Podczas trwającej pandemii w pierwszej kolejności dbamy o nasze wspólne zdrowie. Tak samo w sklepie stacjonarnym, jak i podczas realizowania przesyłek ze sklepu online. Wszystkie działania dostosowujemy do obowiązujących norm i obostrzeń sanitarnych. Rozwój sytuacji w całym kraju jest dynamiczny, ale to, co możemy zagwarantować niezmiennie, to naszą dbałość o najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas całego procesu sprzedaży. Regularna i częsta dezynfekcja, zachowanie zalecanych i bezpiecznych odstępów między nami, to podstawy, o które dbamy każdego dnia. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółowych i aktualnych informacji o tym, jak dbamy o bezpieczeństwo i zapobiegamy przenoszeniu się wirusów, w tym covid, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Trzymajcie się zdrowo, wiemy, że normalność jeszcze do nas wróci! 

Techwish jest partnerem handlowym Xiaomi

Zamawiając produkty na stronie Techwish.pl lub kupując je bezpośrednio w jednym z naszych punktów stacjonarnych, masz gwarancję tego, że wszystko pochodzi z autoryzowanych punktów, jest objęte gwarancją, a także możliwością zwrotu w ciągu 14 dni. Jeśli szukasz oryginalnych i profesjonalnych produktów marki Xiaomi, to świetnie trafiłeś! Nowoczesny design, sprawdzone i niezawodne technologie, minimalizm i najwyższa funkcjonalność, właśnie to wszystko możemy zagwarantować wraz z zakupami sprzętu elektronicznego w sklepie Techwish. Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz całą gamę produktów smart i przekonaj się, że sprzątanie, gotowanie, odpoczywanie czy aktywny relaks mogą mieć zupełnie nowy, komfortowy wymiar!