Oświetlenie

W ofercie sklepu Techwish.pl znajduje się bardzo praktyczna i ciekawa seria inteligentnego oświetlenia, które pomoże Ci jeszcze lepiej rozplanować działania smart w Twoim domu. Znajduje się tutaj zarówno lampka nocna, lampka biurkowa, praktyczne LED-y Xiaomi czy żarówki, a to i tak jeszcze nie wszystko!

W ofercie sklepu Techwish.pl znajduje się bardzo praktyczna i ciekawa seria inteligentnego oświetlenia, które pomoże Ci jeszcze lepiej rozplanować działania...
Aktywne filtry

Oświetlenie Xiaomi, czyli światło dopasowane do Twoich potrzeb

Dostosowanie temperatury oraz natężenia światła do aktualnych potrzeb i nastroju użytkownika to podstawa, jaką oferują inteligentne lampy Xiaomi. Wyobraź sobie, że za pomocą jednego źródła światła możesz zapewnić sobie klimatyczny półmrok podczas seansu filmowego lub jasność, odpowiednią do czytania po zmroku. Z produktami Xiaomi jest to możliwe i - co więcej - lampy i żarówki Xiaomi robią to doskonale! Często oferują więcej niż 2 tryby, dzięki czemu z powodzeniem dopasują się do Twoich oczekiwań. Sterowanie światłem w zależności od konkretnego produktu jest możliwe przy pomocy przełącznika ściennego, z poziomu regulacji dostępnych na lampce lub za pomocą przejrzystej i intuicyjnej aplikacji Mi Home.

Jak wykorzystać różne tryby oświetlenia lampki i żarówki Xiaomi? 

Lampka nocna Xiaomi to praktyczny i stylowy element wyposażenia wnętrza. Posiada ona wiele zastosowań, ale najczęściej jest światłem pomocniczym podczas nocnych spacerów do różnych domowych pomieszczeń. Decydując się na zakup lampki nocnej, z pewnością spodziewasz się bezkolizyjnego wstawania z łóżka po zmroku. Oczywiście, lampy Xiaomi spełnią to oczekiwanie bardzo dobrze, ale równocześnie zaoferują Ci coś więcej - zaawansowane funkcje, których aż grzech nie wykorzystać! Mowa chociażby o trzech stopniach wzmocnienia i wygaszenia światła, co może być wykorzystywane jako mniej inwazyjny budzik lub zwyczajna pomoc przy zasypianiu. 

Kolejnym ułatwieniem jest specjalny timer wbudowany w dotykową lampkę nocną Xiaomi, który sprawi, że wyłączy się ona całkowicie o określonej przez Ciebie godzinie. Manewrowanie temperaturą barwową to niemal standard nowoczesnych lampek dostępnych w sklepie Techwish we Wrocławiu. Wybierając lampki Xiaomi możesz więc dopasować natężenie intensywności światła oraz kolor, który z nich pada. Co ciekawe, większość z tych funkcji możesz obsługiwać za pomocą aplikacji, dotyku, a nawet głosu!

Sterowanie aplikacją, dotykiem i głosem

Sterowanie oświetleniem w domu nigdy nie było prostsze! Wystarczy, że pobierzesz dedykowaną aplikację mobilną, która jest dostępna na Android i iOS, a następnie sparujesz z nią lampkę Xiaomi. Możesz też po prostu powiedzieć “Zgaś światło” do Asystenta Google, Alexy Amazona czy Apple HomeKit, a w pełni kompatybilna lampa czy żarówka Xiaomi wyłączy się sama. Kilka z dostępnych produktów Xiaomi ma również możliwość sterowania dotykiem. Wystarczy, że czujniki wykryją Twój ruch, a światło zapali się. 

Lampy Xiaomi - funkcjonalne i designerskie

Projektanci lampek Xiaomi zadbali o to, aby kształty i linie wszystkich modeli mogły wpasować się zarówno w styl nowoczesny, prowansalski klasyczny lub każdy inny. Dzięki takiemu podejściu, lampka nocna, biurkowa, sufitowa i każda inna będzie pasowała niemal do każdego rodzaju pomieszczenia. Wybierając odpowiednie oświetlenie do każdego z pomieszczeń w domu, dobrze przeanalizuj swoje potrzeby. Jeśli wiecznie jesteś w biegu i robisz przynajmniej dwie rzeczy na raz, a do tego masz zajęte ręce, pomyśl o modelach lamp sterowanych głosowo. Z kolei, gdy wstajesz w nocy do toalety, kuchni czy do dziecka - najlepszym rozwiązaniem będą lampy nocne Xiaomi sterowane na dotyk. Masz problemy z zasypianiem? Pomyśl o żarówkach wygaszających. Pracujesz lub uczysz się późnym wieczorem - sprawdź lampki biurkowe. Jak sam widzisz, możliwości które daje Xiaomi jest wiele i zdecydowanie warto im się bliżej przyjrzeć.