Inteligentny podajnik karmy PetKit Fresh Element Gemini Smart Pet Feeder

Od:PetKit

Nowy (599,00 zł)
Outlet (od )
Stan:

OUTLET - produkt w stanie doskonałym

 • towar bez uszkodzeń
 • opakowanie oryginalne otwarte, może być uszkodzone
 • kompletne, oryginalne wyposażenie
 • towar może pochodzić ze zwrotu konsumenckiego
 • towar może pochodzić z nagrań materiałów wideo na kanał TECHWISH
 • towar może pochodzić z ekspozycji (krócej niż miesiąc)
 • pełna gwarancja producenta
 • możliwość 14-dniowego zwrotu (nie dotyczy produktów higienicznych, w tym słuchawek dokanałowych/dousznych, itp.)
Sprawdź szczegóły dotyczące stanu produktu

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy

Dodaj przydatne akcesoria

34,90 zł

- 10 %

31,41 zł

Osuszacz karmy do podajnika Petkit Feeder Desiccant

Aktualne promocje

Raty 0% w Techwish!

Kupuj w Techwish na raty!

 1. 10 x 0%
 2. 3 miesiące odroczenia
 3. 6 - 60 rat

Więcej informacji o ratach ZERO znajdziesz TUTAJ

Opis produktu

Inteligentny podajnik karmy PetKit Fresh Element Gemini Smart Pet Feeder

Zadbaj o odpowiednią dietę dla swojego pupila z PetKit Fresh Element Gemini Smart Pet Feeder. Ten inteligentny podajnik karmy będzie wydawał posiłki czworonogowi zgodnie z ustalonym harmonogramem i uzgodnionymi wielkościami porcji. Szczelna obudowa zapewni zachowanie świeżości karmy przez długi czas. Aplikacja mobilna pozwoli Ci zapoznać się ze statystykami karmienia oraz powiadomi Cię o potrzebie uzupełnienia zbiornika.

Zbiornik na różne rodzaje karmy

PetKit Fresh Element Gemini to przede wszystkim nowatorski zbiornik na karmę, który wyróżnia go na tle całej konkurencji. W przestrzeni o pojemności 5 L będziesz przechowywać aż dwa rodzaje karmy, które są od siebie oddzielone. Tym samym możesz jednym podajnikiem karmić dwa koty potrzebujące innych typów karmy. Jesteś w stanie także zdecydować się na karmienie jednego pupila różnymi rodzajami pożywienia, aby jeszcze lepiej pokryć całą paletę potrzebnych składników odżywczych.

Pełna kontrola w aplikacji mobilnej

Dedykowana aplikacja mobilna PetKit to Twój dobry asystent. To właśnie na ekranie swojego smartfona wygodnie zapoznasz się ze statusem urządzenia, w tym ze statystykami karmienia. Zaprogramujesz harmonogram wydawania posiłków, a także sprawdzisz stan zapełnienia zbiornika karmą.

Wydajny system podajnika PetKit Fresh Element Gemini

Nowy system wydawania został zbudowany tak, aby był odporny na zacięcia. Tym samym nie musisz się martwić, że dojdzie do awarii, a Twój pupil nie zostanie nakarmiony. Dyspenser rozróżnia obydwa rodzaje karmy i poda pokarm zgodnie z wybranym trybem.

Długi czas pracy na baterii

Martwisz się, że bateria rozładuje się i dyspenser nie poda karmy Twojemu przyjacielowi? Spokojnie, Fresh Element Gemini cechuje się bardzo długim czasem pracy na jednym naładowaniu. Wydając nawet 15 posiłków dziennie, ogniwa pozwolą na 180 dni pracy. Ponadto wszelkie ustawienia dotyczące harmonogramu czy innych zasad karmienia są zapisywane w pamięci podajnika, więc nawet brak połączenia z WiFi nie sprawi, że wydawanie karmy nie zadziała.

Niezwykle prosty w obsłudze!

PetKit Fresh Element Gemini Smart Pet Feeder cechuje się modułową budową, co sprawia, że czyszczenie dyspensera jest jeszcze łatwiejsze. Misa na pokarm została wykonana ze stali nierdzewnej. Przechowywana karma jest szczelnie zamknięta, a osuszacz pomoże w zachowaniu świeżości przez wiele dni.