Lista produktów marki Shokz

  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny

Shokz - słuchawki z przewodzeniem kostnym

Shokz (niegdyś: AfterShokz) to popularna marka słuchawek bezprzewodowych wykorzystujących technologię przewodnictwa kostnego. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby przekazywać dźwięk poprzez kości skroniowe, umożliwiając użytkownikom słuchanie muzyki lub rozmowy, jednocześnie pozostawiając uszy otwarte na dźwięki otoczenia. 

To sprawia, że są one popularne wśród biegaczy, rowerzystów i innych osób preferujących bezpieczne słuchanie muzyki podczas uprawiania sportu na zewnątrz. Wiele modeli słuchawek Shokz dostosowano do potrzeb sportowców i są one, między innymi, odporne na wodę, a więc sprawdzą się nawet podczas treningu w basenie.

Shokz OpenSwim – słuchawki do pływania

Shokz OpenSwim to słuchawki bezprzewodowe dostosowane do korzystania w basenie, ale skorzystasz z nich również podczas treningu na zewnątrz. Słuchawki do pływania i nurkowania Shokz cechują się certyfikatem IP68, co zapewnia o odporności na zanurzenia nawet na głębokość 2 metrów przez dwie godziny. 

Dzięki długotrwałej baterii, możliwe jest odtwarzanie ulubionej muzyki nawet przez 8 godzin, co oznacza, że będziesz mógł korzystać ze słuchawek przez cały trening, bez konieczności doładowywania. Wbudowana pamięć pomieści nawet do 1200 piosenek. Słuchawki nie oferują łączności Bluetooth.

Shokz OpenRun Pro – słuchawki do biegania

Słuchawki bezprzewodowe Shokz OpenRun Pro wykorzystują technologię przewodzenia dźwięku poprzez kości, co zapewnia wyższą wygodę i komfort, a także polepsza jakość dźwięku. Dzięki certyfikatowi IP55, są odporne na pot i wilgoć, co oznacza, że można ich używać nawet podczas najbardziej intensywnych treningów z pewnością, że nie ulegną uszkodzeniu.

Bateria o dużej pojemności wystarcza nawet na 10 godzin odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów, co sprawia, że będziesz mógł przetrwać nawet najbardziej intensywny trening bez konieczności ładowania. Słuchawki Shokz OpenRun Pro są również kompatybilne z szybkim ładowaniem Quick Charge.