Lista produktów marki SanDisk

  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny

SanDisk – co oferuje?

SanDisk to firma specjalizująca się w pamięciach masowych flash od bardzo dawna. Decydując się na kartę pamięci tej marki dostajesz produkt dopracowany w każdym calu. Nie bez powodu to SanDisk jest jednym z najpopularniejszych graczy na tym rynku.

SanDisk to pewność zakupu karty pamięci o dobrych parametrach. Zarówno prędkość zapisu, jak i odczytu robią wrażenie. Sprzęt będzie kompatybilny z wieloma urządzeniami, które już posiadasz – chociażby mowa tu  smartfonach, tabletach, konsolach czy komputerach PC.

SanDisk Ultra – dla kogo?

Seria kart pamięci Ultra jest przeznaczona do użytku różnorakiego. Mowa tu zarówno o zastosowaniu prywatnym, gdzie odnajdzie się ona w smartfonie czy tablecie, albo kamerce samochodowej, jak i profesjonalnym. Twórcy zdjęć czy filmów będą zadowoleni z możliwości kart pamięci i szybkości ich działania.

SanDisk Extreme – po co i dla kogo?

SanDisk Extreme to linia kart pamięci, w których to osiągi zostały podkręcone do granic możliwości. Cechują się bardzo szybką prędkością zapisu plików oraz odpornością na przeróżne warunki atmosferyczne.

Zadowoleni z niej będą profesjonaliści, którzy potrzebują pewnej karty pamięci idealnie pasującą do chociażby drona czy aparatu.