Lista produktów marki YI

Xiaomi Yi – czy jest się czym zachwycać?

Xiaomi Yi – ale również Xiaoyi – tworzy grupę kamer o przeróżnym zastosowaniu. Yi – kamera sportowa, wideorejestrator samochodowy, kamera przystosowana do monitorowania posesji lub placu budowy – to produkty należące do jednej serii, wchodzące w skład giganta, jakim jest Xiaomi. Duże zainteresowanie tymi urządzeniami nie jest bezpodstawne, bo w poszczególnych sprzętach użyto jedynie sprawdzonych technologii, znanych z innych urządzeń tej marki. Szeroki wybór umożliwia znalezienie produktu idealnego, który na pewno dotrzyma ci kroku.

Xiaomi Yi action dla ludzi o mocnych nerwach

Robienie dzisiaj rzeczy szalonych i dla wielu niemożliwych ma zupełnie inny wymiar dzięki kamerom takim jak Xiaomi Yi action. Kamery sportowe powinny być jednocześnie niewielkich rozmiarów, lekkie, ale o bardzo solidnej konstrukcji, mimo że wykonanej w całości z plastiku. Xiaomi Yi action dodaje do tego możliwość nagrywania w wersji FullHD 60 klatek na sekundę, z 1296p 30 klatek na sekundę.

Urządzenie może również pracować w trybie timelaps, wykorzystywać zdjęcia seryjne, zaopatrzone jest też w samowyzwalacz. Dzięki nagrywaniu w trybie ciągłym równie dobrze posłuży jako wideorejestrator samochodowy. Ten niedrogi produkt Xiaoyi jest naprawdę niewielkich rozmiarów – ma zaledwie 4 × 6 cm, a waży tylko 77 g.

Yi Outdoor Camera – bezpieczeństwo to podstawa

Ciężko znaleźć dzisiaj posiadłość bez zamontowanego monitoringu. Ten w pełni profesjonalny jest jednak tak drogi, że co oszczędniejsi sięgają po przyjemną alternatywę, dostępną również u nas – a mianowicie po Yi Outdoor Camera.

W tym urządzeniu producent Xiaomi Yi postanowił umieścić wszystkie najlepsze podzespoły i parametry, dzięki którym za pomocą Wi-Fi można w czasie rzeczywistym sprawdzać, co dzieje się na naszym podwórku. Jeśli dodać do tego powiadomienia informujące o wykryciu ruchu w zasięgu nawet 15 metrów od kamery Xiaomi Yi, czy specjalnie stworzoną aplikację do obsługi – otrzymujemy niemal prywatnego ochroniarza. Do nagrań wykorzystywana jest chmura Yi Cloud, co dodatkowo zabezpiecza nagrania.

Sprawdź również produkty marki Xiaomi Yi, które mamy w swojej ofercie!