Lista produktów marki Pawbby

PAWBBY - akcesoria dla zwierząt

PAWBBY to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkowaniu nowoczesnej technologii stworzonej z myślą o domowych pupilach. Urządzenia pomogą w wielu czynnościach, a także lepiej zadbają o zdrowie i dobre samopoczucie zwierzaka. Tworzone sprzęty są wykonywane w takisposób, aby były jak najbezpieczniejsze dla pupila, a przy tym były naprawdę wygodne w obsłudze.

PAWBBY Smart Bowl – zadbaj o dietę domowego przyjaciela

Odpowiednie karmienie pupila to prawdziwa sztuka. Dlatego też powstało urządzenie kryjące się pod nazwą PAWBBY Smart Bowl. Jest to inteligentna misa na karmę z wbudowaną wagą. W specjalnej aplikacji mobilnej wprowadzisz wszelkie potrzebne dane na temat pupila oraz karmy. 

Następnie algorytm dobierze odpowiednią dietę. Dzięki temu masz pewność, że Twój zwierzak nie jest ani niedokarmiony, ani przekarmiony. Wbudowana waga oraz ekran sprawiają, że z wysoką dokładnością dobierzesz ilość karmy. Wyjmowana misa ze stali nierdzewnej ułatwi utrzymanie urządzenia w czystości.

PAWBBY Smart Pet Water Dispenser – zdrowa woda dla Twojego pupila!

Pupil, podobnie jak ludzie, również powinien pić świeżą i czystą wodę. W odpowiednim nawodnieniu zwierzaka pomoże Ci inteligentna fontanna PAWBBY Smart Pet Water Dispenser. Dzięki temu urządzeniu Twój pupil ma dostęp do zawsze świeżej i orzeźwiającej wody, która ciągle płynie, co pomaga w piciu.

Duży pojemnik sprawia, że woda wystarczy na kilka długich dni. Świeżość zapewnia filtr, dzięki któremu pupil ma dostęp do czystego i zdrowego picia. Finalnie nie można zapomnieć o aplikacji mobilnej, która chociażby poinformuje Cię o potrzebie napełnienia zbiornika.