Lista produktów marki Catlink

Inteligentna kuweta Catlink Scooper Baymax

Cena od 1 499,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny

Schodek do kuwety Catlink SCOOPER Step

Cena od 439,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny

Catlink

Catlink to marka specjalizująca się w produkcji rozwiązań technologicznych z kategorii smart home, które mają ułatwić opiekę nad kotem. Zadaniem akcesoriów Catlink oferowanych w sklepie TECHWISH jest uprzyjemnienie różnych czynności związanych z pupilem i to oddając bardzo ciekawe funkcje smart.

Catlink Scooper to nowe podejście do tematu kuwety

Czynności związane z dbaniem o kuwetę kota mogą wydawać się najmniej przyjemne. Na szczęście Catlink oferuje całą gamę inteligentnych kuwet Scooper, które rozwiązują wiele ważnych  problemów. 

Takie akcesorium pozwoli Ci o wiele lepiej zadbać o czystość i higienę dzięki funkcjom samoczyszczenia i zarządzania za pomocą aplikacji mobilnej. Z Catlink Scooper zapomnisz o nieprzyjemnym zapachu i brudzie.

Podajnik karmy Catlink One będzie idealny dla Twojego pupila

Podawanie pożywienia to czynność, którą z pewnością można zautomatyzować. Pomoże w tym inteligentny podajnik karmy Catlink One Pet Feeder (WiFi), który pozwoli Ci ustalić harmonogram podawania pokarmu Twojemu pupilowi.

Inteligentny podajnik karmy sprawia, że pojemnik musisz uzupełniać tylko raz na jakiś czas, a reszta dzieje się sama. Dzięki temu Twój pupil nie będzie Cię budzić, aby go nakarmić, bowiem jedzenie zawsze będzie miał na czas. Urządzenie powiadomi Cię również o kończącym się stanie pożywienia, więc kotek zawsze będzie nakarmiony.