Lista produktów marki Green Cell

Green Cell – polski producent akcesoriów mobilnych

Green Cell to uznany polski producent akcesoriów mobilnych i baterii. Z jego produktów korzystają klienci na całym świecie. Green Cella wyróżnia dobra jakość wykonania idąca w parze z niezbyt wysoką ceną.

Przewody Green Cell spełniają różne certyfikaty takie jak PD (Power Delivery) czy MFi (Made For iPhone). To zapewnia pełną zgodność z urządzeniami, które już posiadasz.

Przewód Green Cell Ray – dla kogo?

Green Cell Ray to przewód USB oferujący coś naprawdę oryginalnego – podświetlenie końcówki. To pomoże szczególnie tym, którzy podłączają smartfon do ładowania na noc i chcą wygodnie odnaleźć przewód. 

To właśnie wtedy pomysłowość marki Green Cell pokazuje jak łatwo możemy sobie ułatwić życie. Zwykłe podświetlenie może naprawdę pomóc. Spokojnie, strumień światła nie jest na tyle mocny, aby Cię obudzić.

Green Cell PowerStream – dlaczego warto?

Przewody z serii PowerStream mają trzy główne zalety – są wyjątkowo tanie, a do tego naprawdę wytrzymałe. Dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że przewody Green Cella spokojnie wystarczą na kilka lat.

Nie można zapomnieć o certyfikatach, które zapewniają zgodność z urządzeniami, które posiadasz. Chociażby MFi jest gwarancją zgodności ze sprzętami Apple.