Lista produktów marki inFace

inFace Ion Beauty Instrument Gray

Cena 105,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Szczoteczka soniczna inFace Sonic Facial Cleanser Mini MS2010 (Brown)

Cena 39,99 zł Cena podstawowa 49,99 zł -10,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -10,00 zł

inFace Ion Beauty Instrument Pink

Cena 105,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

Masażer pod oczy inFace Gold Beauty Bar MS3000

Cena 79,00 zł Cena podstawowa 179,00 zł -100,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -100,00 zł

Szczoteczka soniczna inFace Ion Sonic Facial Cleanser

Cena 99,00 zł Cena podstawowa 279,00 zł -180,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -180,00 zł

Szczoteczka soniczna inFace Sonic Facial Cleanser MS2000 (Pink)

Cena 74,00 zł Cena podstawowa 79,00 zł -5,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -5,00 zł

Szczoteczka soniczna inFace Sonic Facial Cleanser Mini MS2010 (Blue)

Cena 39,99 zł Cena podstawowa 49,99 zł -10,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • -10,00 zł
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny

Xiaomi inFace – co to za gadżet i komu się przyda?

inFace peeling kawitacyjny to urządzenie, za pomocą którego można zupełnie bezboleśnie i naprawdę głęboko oczyścić cerę. Z tego względu Xiaomi inFace stał się jednym z najbardziej lubianych i pożądanych gadżetów elektronicznych i kosmetycznych ostatnich lat.

inFace jest uniwersalny, a do wykonania zabiegu – również w domowych warunkach – wykorzystuje fale ultradźwiękowe. Dzięki urządzeniu Xiaomi inFace można w prosty sposób wykonać samodzielnie zabieg kosmetyczny, dostępny dotychczas jedynie w profesjonalnych gabinetach. Oczyszczanie ultradźwiękami polega na usunięciu nie tylko zanieczyszczeń, martwego naskórka czy przebarwień, ale również odblokowuje pory, usuwa łój oraz bakterie.

inFace Xiaomi – jak z niego korzystać?

Korzystanie z inFace jest dziecinnie proste, podobnie jak ze wszystkich innych urządzeń i gadżetów produkowanych przez Xiaomi. Przed użyciem skórę należy oczyścić z makijażu i zabrudzeń, a samo urządzenie zdezynfekować. Skóra twarzy powinna być na czas zabiegu wilgotna, dlatego należy przetrzeć ją tonikiem, czystą wodą lub hydrolatem.

Następnie pochylamy urządzenie, aby osiągnąć kąt czterdziestu pięciu stopni i wykonujemy stabilne, niespieszne ruchy po skórze twarzy. Zabieg najlepiej jest wykonywać raz do dwóch razy tygodniowo, jednak nie częściej. Nie będzie on dawał efektów na suchej skórze, o czym trzeba zawsze pamiętać.

inFace – opis techniczny

Samo urządzenie, jakim jest Xiaomi inFace peeling kawitacyjny, jest tak samo nieskomplikowane, jak zabieg. Model MS7100, jaki kupisz u nas zawsze w dobrej cenie, wytrzyma na jednym ładowaniu nawet do godziny. inFace jest niewielki, jego rozmiary to zaledwie 172 mm długości, 42 mm szerokości, 15 mm wysokości, natomiast jego waga to 85 g. Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej umożliwia korzystanie z niego w wilgotnych pomieszczeniach.

Xiaomi inFace – dostępne funkcje i ograniczenia

inFace posiada cztery przydatne funkcje. Poza peelingiem kawitacyjnym, Xiaomi inFace posiada funkcję EMS PULSE, pod którą kryje się przeciwzmarszczkowe i ujędrniające działanie delikatnego masażu. Efektem jest zwiększenie produkcji kolagenu, odpowiadającego za kondycję skóry.

Opcja ION+ wykorzystuje jonizację dodatnią, przez co zabieg ma możliwie najmocniejsze działanie oczyszczające; usuwa zanieczyszczenia chemiczne. Z kolei opcja ION- Xiaomi inFace wykorzystuje jonizację ujemną. Z zabiegu powinny zrezygnować kobiety w ciąży, alergicy, osoby po operacjach plastycznych czy z chorobami serca.

W Techwish mamy wiele świetnych marek w atrakcyjnych cenach. Już teraz sprawdź produkty marki inFace