Lista produktów marki AirPop

AirPOP - ochrona przed smogiem i drobnoustrojami

AirPOP to firma specjalizująca się w produkcji i projektowaniu masek ochronnych. Ich produkty są tworzone w celu ochrony użytkowników przed zanieczyszczeniami powietrza, alergenami i cząstkami drobnoustrojów. Maseczki AirPOP cechują się wykorzystaniem wielowarstwowych filtrów, ergonomicznym dopasowaniem do twarzy oraz lekkimi i oddychających materiałami. Maski są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób korzystających z nich na co dzień w celu ochrony zdrowia.

AirPOP Active Mask – maska do ochrony przed smogiem

AirPOP Active Mask charakteryzuje się doskonałą skutecznością filtracji cząstek (PFE) na poziomie 99,3%, a także imponującą filtracją bakterii (BFE) na poziomie aż 99,9%. To niezwykle wysokie wyniki, które zapewniają użytkownikom możliwość oddychania czystym i bezpiecznym powietrzem. Maska AirPOP Active jest komfortowa, bezpieczna dla skóry, a także doskonale dopasowana. 

AirPOP Original Mask – ochroni przed drobnoustrojami i innymi cząstkami

AirPOP Original Mask została stworzona z miękkiego i przyjemnego dla skóry materiału. Jest to specjalny produkt ochronny, który gwarantuje wygodę i zachowuje wysoki poziom higieny. Dzięki elastycznemu materiałowi, doskonale dopasowuje się do kształtu Twojej twarzy. Maseczka AirPOP Original to wysoka skuteczność filtrowania cząstek (PFE) na poziomie 99,3%, a także filtracji bakterii (BFE) aż 99,9%.

AirPOP Kids Mask – maseczka ochronna dla dzieci

AirPOP Kids Mask została stworzona, aby pomóc w ochronie Twojego dziecka przed smogiem i drobnoustrojami zawartymi w powietrzu. Dziecięca maska AirPOP zatrzymuje aż 99,3% drobnoustrojów, a uniwersalny design sprawia, że jest ona wygodna i dobrze dopasowana do twarzy.