Monitoring

Jeśli chcesz, aby Twój dom, garaż, wiata czy inny obiekt - np. przemysłowy - był jeszcze bardziej bezpieczny, pomyśl o zainstalowaniu kamery do monitoringu. Taki zestaw do monitoringu zewnętrznego to bardzo praktyczny sposób na to, aby mieć na oku wybrane obszary znajdujące się obok domu lub obok innych zabudowań. Na stronie Techwish.pl dostępne są kamery bezprzewodowe, jak i kamery zewnętrze z podłączeniem do gniazda.

Jeśli chcesz, aby Twój dom, garaż, wiata czy inny obiekt - np. przemysłowy - był jeszcze bardziej bezpieczny, pomyśl o zainstalowaniu kamery do monitoringu....
Aktywne filtry

Spraw sobie dobre zewnętrzne kamery - monitoring domu powinien być niezawodny

Na stronie Techwish.pl znajdziesz wiele różnych modeli kamer do monitoringu domu. Ważne jest to, że są to produkty wysokiej jakości, a do tego dostępne w bardzo korzystnej cenie. W zależności od tego, jaki rodzaj monitoringu zewnętrznego jest Ci potrzebny - z pewnością właśnie taki znajdziesz w ofercie Techwish.pl. Przejrzyj ofertę i wybierz najwygodniejszą opcję dla siebie!

Monitoring domu - wszystko masz na oku

Kamery zewnętrzne przymocowane na fasadach budynku spełnią wiele funkcji. Po pierwsze, sam kształt kamery na ścianie domu może odwieść potencjalnego złodzieja od jego niecnych czynów. Oprócz tego, kamery zewnętrzne, po podłączeniu do Wi-Fi, możesz sparować ze swoją aplikacją mobilną na telefon, dzięki czemu będziesz mieć nieograniczony dostęp do wideo z monitoringu domu, niezależnie od tego, czy jesteś na ogrodzie, w odwiedzinach u rodziny, czy w pracy. Dodatkowo, kamery zewnętrzne mają wbudowany mikrofon i głośnik, zatem możesz porozumieć się ze swoim gościem, nawet bez potrzeby otwierania drzwi.

Kamery bezprzewodowe - jeśli nie chcesz montować sprzętu z zasilaniem zewnętrznym

Wśród różnych modeli kamer do monitoringu, które są dostępne na stronie Techwish.pl oraz w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu, możesz wybrać bezprzewodową kamerę zewnętrzną. Dzięki temu, że nie posiada ona kabli, spokojnie możesz zamontować ją w takim miejscu, na jakie masz ochotę. Kamery zewnętrzne bezprzewodowe dają Ci więcej możliwości jeśli chodzi o montaż, ale musisz również pamiętać o tym, że zewnętrzna kamera do monitoringu powinna mieć dobre połączenie z Wi-Fi, dzięki czemu możesz śledzić obraz z kamery w czasie rzeczywistym.

Zestaw do monitoringu bezprzewodowy

Techwish.pl dba o to, aby każdy klient mógł wybrać taki model monitoringu zewnętrznego, który będzie mu najbardziej odpowiadał. Kamera zewnętrzna do monitoringu może być podpięta do zasilania zewnętrznego. Przykładowo, jedna z kamer zewnętrznych Xiaomi ma aż 3 metry trwałego i odpornego na warunki atmosferyczne kabla. Przewód zasilający jest wytrzymały, bardzo dobrze wzmocniony, a jego kształt jest całkiem płaski, przez co możesz wpasować go w szczelinę okienną lub drzwiową.

Kamery zewnętrzne do monitoringu są odporne na mróz i deszcz

Zestaw do monitoringu musi być wykonany z najwyższej jakości komponentów, ponieważ powinien gwarantować odporność na mróz, słońce i deszcz. Kamery zewnętrzne do monitoringu są szczelne i odporne na przenikanie wilgoci i działanie niskich temperatur. Do tego wszystkiego, kamery do monitoringu zewnętrznego są wykonane bardzo estetycznie i z dbałością o każdy szczegół. Paleta barw kamer zewnętrznych Xiaomi, YI czy Kami jest bardzo prosta i ogranicza się do dwóch barw - białej i czarnej. Oba kolory będą bardzo dobrze współgrały z większością fasad i wszystkim, co znajduje się w ich otoczeniu.