Urządzenia domowe

Aktywne filtry

Inteligentne urządzenia domowe – sprzęt do kuchni i urządzenia sprzątające

W Techwish znajdziesz bardzo duży wybór inteligentnych maszyn domowych. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości sprzęt kuchenny oraz nowoczesne urządzenia do sprzątania. Dzięki tym innowacyjnym produktom każdy może zmienić swój dom w dom Smart!

Nowoczesne urządzenia domowe – jak zamienić dom w dom Smart?

Smart home to dom wyposażony w inteligentne urządzenia, których działanie wymaga jak najmniejszej ingerencji ze strony użytkownika. Urządzenia domowe mogą monitorować warunki panujące w ich otoczeniu, same się włączać i wyłączać oraz zmieniać tryby pracy, zgodnie z potrzebami domowników. Brzmi jak science-fiction? A jednak takie technologie już nam towarzyszą – marka Xiaomi jest tego doskonałym przykładem!

Nowoczesne urządzenia kuchenne oraz urządzenia sprzątające Xiaomi można sparować tak, by pracowały one razem z innymi inteligentnymi systemami w domu. Sterowanie nimi jest bardzo proste – najczęściej w tym celu wystarczy smartfon i zainstalowana odpowiednia dedykowana aplikacja. Urządzenia domowe mogą pracować także bez ingerencji ludzkiej – w tym celu wyposażono je w specjalne czujniki. Sprzęt do kuchni i sprzęt do sprzątania nigdy wcześniej nie ułatwiał życia aż do tego stopnia!

Sprzęt do kuchni – postaw na inteligentne urządzenia kuchenne!

Podstawą każdego nowoczesnego domu jest inteligentny sprzęt do kuchni. Nowoczesne urządzenia kuchenne usprawnią przygotowywanie posiłków i napojów dla wszystkich domowników. W kuchni niezbędne są między innymi takie maszyny jak czajnik elektryczny, mikser czy blender. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by stworzyć dom Smart z komfortową i nowoczesną kuchnią, możesz rozszerzyć to wyposażenie. W zależności od potrzeb możesz dobrać dodatkowy sprzęt do kuchni, np. indukcyjną płytę z różnymi trybami gotowania, ekspres do kawy rodem z najlepszej kawiarni lub ultraczuły sensor gazu.

Sprzęt do sprzątania – pozwól, by nowoczesne urządzenia sprzątające zadomowiły się u Ciebie

Z nowoczesnymi urządzeniami sprzątającymi dbanie o czystość w domu wcale nie jest męczącym obowiązkiem. Sprzęt do sprzątania taki jak np. inteligentne roboty odkurzające, które same wędrują po pomieszczeniach mieszkalnych, czyszcząc je z kurzu, jest w dzisiejszych czasach niezastąpiony! Warto również zainwestować w elektroszczotki do dywanów i wykładzin, dużym zainteresowaniem cieszą się również odkurzacze przenośne oraz urządzenia sprzątające z filtrem wodnym. Podstawą w czystym domu są inteligentna pralka i suszarka. Przydatne urządzenia domowe to także nawilżacz powietrza sterylizujący powietrze – sprzęt ten zapewnia najlepszą ochronę przed drobnoustrojami.

W Techwish znajdziesz wiele nowoczesnych urządzeń domowych, które ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków. Pomogą Ci one przygotować posiłki dla całej rodziny, będą monitorować parametry powietrza, tak by warunki były zawsze optymalne, a nawet będą same sprzątać mieszkanie. Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz najlepszy, dostosowany do potrzeb wszystkich domowników sprzęt do domu!