Odkurzacze

Sprzątanie domu lub mieszkania to jedna z najczęściej wykonywanych czynności, które robimy niemal każdego dnia. A przecież nic samo się nie zrobi, prawda? No, może nie do końca samo, ale mamy dla Ciebie coś, co z pewnością ułatwi Ci sprzątanie w domu! Odkurzacz automatyczny lub robot sprzątający to urządzenia, które z pewnością przyspieszą sprzątanie, a w pewnym stopniu nawet Cię w nim wyręczą! O ile odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi wymaga obsługi i nie będzie jeździł sam, o tyle robot sprzątający Xiaomi będzie się poruszał po Twoim domu, wedle tego, co ustawisz mu w aplikacji mobilnej. Zarówno ręczny odkurzacz bezprzewodowy, jak i robot sprzątający Techwish pomogą Ci w bezwysiłkowym i szybkim odkurzeniu podłóg w domu.

Sprzątanie domu lub mieszkania to jedna z najczęściej wykonywanych czynności, które robimy niemal każdego dnia. A przecież nic samo się nie zrobi, prawda?...
Aktywne filtry

Bezprzewodowe odkurzacze Xiaomi

Lekki, poręczny i mobilny odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi to model do zadań specjalnych. Dzięki niemu będziesz bardzo sprawnie manewrować pomiędzy sofą, fotelem, lampą i innymi meblami, bez ciągłego potykania się o przewód zasilający. Dzięki opcji bezprzewodowej w odkurzaczu ręcznym Xiaomi, nie musisz już przekładać wtyczki od gniazdka do gniazdka, ponieważ bezprzewodowy model odkurzacza Xiaomi poradzi sobie z wjazdem w każdy róg, załom i zakamarek.

Masz do odkurzenia podłogę w dwupoziomowym mieszkaniu? Weź ze sobą lekki odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi i przekonaj się, że odkurzanie schodów nie musi być już więcej udręką. Kolejną zaletą bezprzewodowego odkurzacza Xiaomi jest również to, że zmieści się on praktycznie wszędzie, jest lekki, mobilny i możesz go wyciągnąć w każdej chwili, odkurzyć rozsypany na podłodze cukier i szybko schować odkurzacz z powrotem. Takie udogodnienia w sprzątaniu są naprawdę smart! Ale, ale, w sklepie Techwish jest jeszcze więcej powodów do tego, aby Twój dom stał się bardziej smart! Czy znasz już zalety robota sprzątającego Xiaomi? Jeśli nie, to zapraszamy do kolejnego akapitu!

Roboty sprzątające Xiaomi z funkcją mopowania

Już od dłuższego czasu w asortymencie sklepu Techwish mamy różne modele robotów sprzątających Xiaomi, ale od jakiegoś czasu pojawiła się jeszcze bardziej funkcjonalna wersja robota sprzątającego! Oprócz wszystkich zalet, które posiada odkurzacz Xiaomi, robot mopujący jest wyposażony w dodatkową nakładkę, która dokładnie ściera podłogę na mokro. Automatyczny robot sprzątający Xiaomi może być obsługiwany z poziomu aplikacji mobilnej kompatybilnej z systemem operacyjnym Android i iOS. 

Robot sprzątający, odkurzacz Xiaomi i wiele innych w sklepie Techwish!

Sklep Techwish - zarówno internetowy, jak i stacjonarny - posiada w ofercie odkurzacze automatyczne, roboty sprzątające, roboty sprzątające z funkcją mopowania oraz wiele innych produktów z kategorii Smart Home! Pamiętaj, że wszystkie produkty, które możesz kupić w sklepie Techwish pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji Xiaomi. Dzięki temu masz zapewnione wsparcie gwarancyjne w autoryzowanym serwisie przez okres dwóch lat. Ponadto, sklep Techwish oferuje wiele korzystnych promocji oraz błyskawiczną wysyłkę zakupionego przez Ciebie towaru.