• Xiaomi Mi Smart Wireless Switch
  • Xiaomi Mi Smart Wireless Switch
  • Xiaomi Mi Smart Wireless Switch
  • Xiaomi Mi Smart Wireless Switch
Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

Xiaomi Mi Smart Wireless Switch Xiaomi

Programowalny przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch pozwala wygodnie sterować innymi inteligentnymi urządzeniami poprzez naciśnięcie.

49,00 zł
Brutto

Xiaomi Mi Smart Wireless Switch

Programowalny przycisk Xiaomi Mi Smart Wireless Switch jest urządzeniem pozwalającym na inteligentne sterowanie innymi urządzeniami Xiaomi poprzez odpowiednie naciśnięcie. Dzięki eleganckiej stylistyce przycisk sprawdzi się w dosłownie każdym pomieszczeniu!

Trzy programowalne akcje

Przycisk Mi Smart Wireless Switch może zostać zaprogramowany tak, aby aktywowały go trzy różne funkcje, dla trzech różnych rodzajów naciśnięć. W dedykowanej aplikacji mobilnej można ustawić zachowanie urządzenia w zależności od tego, czy przycisk zostanie naciśnięty raz, dwa razy lub też zostanie przytrzymany przez dłuższą chwilę. Jedno urządzenie, a jak wiele możliwości!

Sterowanie dowolnym sprzętem z ekosystemu Xiaomi

Xiaomi Mi Smart Wireless Switch jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami ekosystemu producenta. Do działania wystarczy bramka Mi Gateway, która jest częścią zestawu Mi Smart Sensor Set. Konfiguracja natomiast odbywa się poprzez aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Sama obsługa jest prosta i intuicyjna, a to sprawia, że już po kilku minutach od podłączenia można bez trudu sterować oczyszczaczem powietrza, oświetleniem czy innym urządzeniem Xiaomi.

Kompaktowe wymiary i unikalne wzornictwo

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i unikatowej stylistyki sprawia, że przycisk Xiaomi idealnie wpasuje się w dosłownie każde wnętrzne. Co więcej wykorzystanie zaawansowanych technologicznie komponentów sprawia, że bateria wystarczy na wiele miesięcy pracy, a jej wymiana jest dziecinnie prosta!

YTC4040GL
105 Przedmioty

Opis

Zasilanie
Bateria CR2032
Funkcje
Kontrola wszystkich inteligentnych urządzeń Xiaomi, łączność z aplikacją mobilną
Dodatkowe informacje
Czas reakcji: 15 ms
Kolor
Biały
Długość
50 mm
Szerokość
50 mm
Wysokość
13 mm
Waga
100 g
Zawartość zestawu
Przycisk, instrukcja obsługi, bateria
chat Komentarze (0)