• Xiaomi Mi Smart Sensor Set
Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Xiaomi Mi Smart Sensor Set Xiaomi

Inteligentny zestaw czujników Xiaomi Mi Smart Sensor Set, który pozwoli na rozpoczęcie przygody z automatyzacją funkcjonowania Twojego domu.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt

369,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~10 zł
Alior Bank Mbank
 
Oczekujemy na dostawę towaru!

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produktyInteligentne czujniki Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Inteligentny zestaw czujników umożliwia rozpoczęcie automatyzacji funkcjonowania domu czy mieszkania. Xiaomi Mi Smart Sensor Set pozwala na przygodę z szeroką automatyzacją funkcjonowania inteligentnych urządzeń Xiaomi. Możliwość zarządzania wszystkimi sprzętami bezpośrednio z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej jest wyjątkowo wygodna, a sama konfiguracja jest szybka i bezproblemowa. Oczywiście nie zabrakło możliwości rozbudowania systemy o kolejne czujniki, które znajdziecie w naszym sklepie!

Mi Smart Gateway 2 czyli najważniejsza część zestawu

Bez wątpienia kluczowym elementem zestawu Mi Smart Sensor Set jest Mi Control Hub. Urządzenie to pełni rolę serca i mózgu całego systemu. Po podłączeniu do gniazdka odpowiedzialne jest za odbiór odczytów z pozostałych czujników, a następnie przekazanie wszystkich informacji do smartfona lub innych inteligentnych urządzeń Xioami za pośrednictwem Wi-Fi.

Dodatkowe funkcje Xiaomi Mi Smart Gateway 2

Serce zestawu Mi Smart Sensor Set pełni rolę nie tylko inteligentnego huba, ale może być także wykorzystywane jako lampka nocna lub alarm. Wszystko za sprawą wbudowanych diod LED oraz głośnikowi.

Czujnik Mi Smart Window & Door Sensor

W zestawie znajdziemy także inteligentny czujnik otwarcia okien i drzwi. Rozwiązanie to nie wymaga jakichkolwiek specjalnych części montażowych. Wystarczy przykleić urządzenie w odpowiednim miejscu, aby to rozpoczęło swoją pracę. Mi Smart Window & Door Sensor łączy się bezprzewodowo z Mi Smart Gateway 2, a użytkownik otrzyma stosowne powiadomienie na swój smartfon w momencie, gdy okna lub drzwi zostaną otwarte. Oczywiście informację tę możemy także wykorzystać do uruchomienia alarmu lub sterowania innymi urządzeniami Xiaomi.

Mi Wireless Switch - programowalny przełącznik bezprzewodowy

Kolejnym elementem zestawu Mi Smart Sensor Set jest bezprzewodowy przełącznik Mi Wireless Switch. Urządzenie to pozwala na zaprogramowanie praktycznie dowolnej akcji, w zależności od tego, czy przycisk zostanie naciśnięty raz, dwa razy czy też zostanie przytrzymany na dłużej. To pozwala na wygodną obsługę innych inteligentnych urządzeń Xiaomi.

Czujnik ruchu Mi Smart Motion Sensor

Ostatnim z elementów zestawu jest czujnik ruchu Xiaomi. Mi Smart Motion Sensor za sprawą swoich kompaktowych rozmiarów pozwala na montaż w dosłownie każdym miejscu. W momencie wykrycia ruchu momentalnie wysyłane jest powiadomienie na smartfon, uruchamiany alarm lub informacja ta przesyłana jest do innego inteligentnego urządzenia Xiaomi.

Łatwość rozbudowy zestawu Mi Smart Sensor Set

Oczywiście zestaw czujników Xiaomi jest w pełni kompatybilny z innymi inteligentnymi urządzeniami Xiaomi, takimi jak roboty sprzątające, elementy oświetlenia, gniazdka elektryczne czy oczyszczacze powietrza. Dzięki dedykowanej aplikacji można w niezwykle prosty sposób tworzyć własne akcje, które będą sterować danymi urządzeniami bez naszej ingerencji.

Błyskawiczny montaż i wyjątkowo łatwa konfiguracja

Mi Smart Sensor Set to zestaw, z którego konfiguracją i montażem poradzi sobie dosłownie każdy. Wystarczy podłączyć Mi Smart Gateway 2 do gniazdka, a następnie dedykowana aplikacja Xiaomi Home poprowadzi użytkownika przez kolejne kroki umożliwające pełną konfigurację.

YTC4032GL1

Specyfikacja

Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
Zasilanie
Hub - 220/240V, czujniki - bateria
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną
Zawartość zestawu
Hub sterujący, 2x czujniki ruchu, 2x czujniki okien i drzwi, przełącznik bezprzewodowy, instrukcja obsługi

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)