• Xiaomi Mi Luggage Classic 20" (szara)
  • Xiaomi Mi Luggage Classic 20" (szara)
  • Xiaomi Mi Luggage Classic 20" (szara)
  • Xiaomi Mi Luggage Classic 20" (szara)
  • Xiaomi Mi Luggage Classic 20" (szara)
Xiaomi Mi Luggage Classic 20" (szara)

Xiaomi Mi Luggage Classic 20" (szara) Xiaomi

Walizka podróżna Xiaomi wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Walizka kabinowa Mi Luggage Classic o pojemności 38 litrów, wyposażona w zamek TSA.

299,00 zł
Brutto
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawęWalizka podróżna Xiaomi Mi Luggage Classic 20”

Xiaomi tworząc walizkę Mi Luggage Classic 20” zadbało o to, aby całość była jednocześnie wytrzymała i niesamowicie lekka. Dodajmy do tego wytrzymałe koła, regulowany uchwyt czy siatki oraz kieszonki zapinane na zamek i otrzymamy sprzęt kompletny. Wszystko po to, aby każda podróż była prawdziwą przyjemnością!

Walizka kabinowa Xiaomi Mi Luggage

Najlepszy towarzysz podróży

Walizka Xiaomi Mi Luggage Classic 20” idealnie sprawdzi się jako większy bagaż podręczny w większości linii lotniczych. Wykonanie ścianek bocznych z poliwęglanu zapewnia odpowiednią wytrzymałość, odporność na zarysowania oraz jednocześnie niską wagę. Tym samym walizka ta sprawdzi się w każdej podróży i nie będzie jakimkolwiek obciążeniem!

Walizka kabinowa z wytrzymałego materiału

Bagaż pod pełną kontrolą

Oczywiście w walizce Xiaomi Mi Luggage Classic 20” nie mogło zabraknąć zamka zabezpieczanego kodem. Nawet jeśli walizka ta będzie nam służyła jako bagaż podręczny to i tak nikt niepowołany nie będzie w stanie zerknąć do naszego bagażu. Wszystko po to, abyś nie musiał zaprzątać sobie głowy dodatkowymi zmartwieniami!

Walizka Kabinowa Xiaomi Mi Luggage z bezpiecznym zamknięciem

Wygodne i wytrzymałe koła

Xiaomi tworząc swoją walizkę Mi Luggage Classic 20” zadbało także o to, aby użytkownik mógł poruszać się z walizką po dosłownie każdej powierzchni. Co więcej koła wykonane z elastycznego materiału TPE świetnie tłumią wszelkie nierówności. Poruszanie się z walizką będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej!

Walizka kabinowa z wytrzymałymi kółkami kałczukowymi

Regulowany uchwyt

Walizka Xiaomi Mi Luggage Classic 20” posiada czterostopniową regulację uchwytu. Wszystko po to, aby każdy z użytkowników mógł idealnie dopasować produkt pod swoje preferencje. Co więcej uchwyt w całości wykonany jest ze stopu aluminium, a to zapewnia odpowiednią wytrzymałość.

Walizka kabinowa zamek wysokiej jakości

Ogrom miejsca i brak bałaganu

Walizka Mi Luggage Classic 20” pomieści aż 38 litrów. Tym samym spakowanie się jedynie w bagaż podręczny na kilkudniową podróż nie będzie jakimkolwiek problemem. Dodatkowo kieszonki zamykane na zamek oraz uchwyty sprawiają, że podczas lotu wszystko pozostanie na swoim miejscu.

Pojemna walizka Kabinowa Xiaomi

Materiały najwyższej jakości

Projektując Mi Luggage Classic 20” Xiaomi zadbało o wykorzystanie najnowszych technologii oraz komponentów najwyższej jakości. Wykonanie ścianek z poliwęglanu sprawiło, że całość jest jednocześnie niesamowicie wytrzymała i lekka. Wszystko dla Twojego komfortu i wygody!

XNA4104GL

Opis

Model
20" (szary)
Dodatkowe informacje
Zamek TSA, wymiary kabinowe
Materiał wykonania
100% poliester, poliwęglan, Covestro PC
Kolor
Szary
Długość
505 mm
Szerokość
375 mm
Wysokość
225 mm
Waga
3,3 kg
Zawartość zestawu
Walizka, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)