• Xiaomi Mi Smart Kettle
  • Xiaomi Mi Smart Kettle
Xiaomi Mi Smart Kettle

Xiaomi Mi Smart Kettle Xiaomi

Inteligentny czajnik Xiaomi wykonany ze stali nierdzewnej z plastikowym wykończeniem i możliwością zdalnego sterowania przez Bluetooth.

199,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~6 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle

Nowy czajnik Xiaomi to urządzenie, które nie tylko pozwoli zagotować wodę, ale także dzięki modułowi Bluetooth umożliwi komunikację ze smartfonem ułatwiając życie użytkownikowi. Sprzęt został w całości wykonany ze stali nierdzewnej z plastikowym wykończeniem. Bez wątpienia czajnik ten może wpaść w oko!

Wygodne sterowanie bezpośrednio ze smartfona

Komunikacja z czajnikiem Xiaomi Mi Smart Kettle odbywa się poprzez aplikację mobilną Mi home. W aplikacji tej możemy wybrać jedną z czterech predefiniowanych temperatur wody. Tryby te idealnie sprawdzą się do zaparzenia kawy, czarnej lub zielonej herbaty czy podgrzania mleka dla dziecka.

Temperatura wody utrzymana przez całą noc

Xiaomi zadbało także o niezwykle mały pobór mocy wynoszący zaledwie 0,532 kWh w momencie, gdy korzystamy z utrzymania temperatury wody na danym poziomie. Czajnik Xiaomi Mi Smart Kettle pozwala na pozostawienie ciepłej wody w czajniku przez nawet 12 godzin. Wszystko za sprawą rewelacyjnej izolacji oraz bardzo dobrej strukturze czajnika, która zmniejsza utratę ciepła oraz energii.

Wysoka jakość materiałów

Wnętrze czajnika elektrycznego Xiaomi Mi Smart Kettle zostało wykonane ze stali nierdzewnej 304 POSCO GB4806. Materiał ten ma zagwarantować całkowity brak kamienia, rdzy, a także nieprzyjemnych zapachów. Stal tego typu jest wykorzystywana najczęściej w przemyśle medycznym oraz spożywczym, a to pokazuje, że chiński producent stawia na materiały najwyższej jakości!

Duża pokrywa dla największej wygody

Pokrywa w czajniku elektrycznym Xiaomi o średnicy 13 cm pozwala na odchylenie się o nawet 80%. To pozwala na niesamowicie wygodną obsługę urządzenia oraz wlewanie wody bez konieczności martwienia się o rozlanie. Co więcej Mi Smart Kettle posiada specjalnie wyprofilowany dzióbek oraz całkowicie płaskie dno.

Elegancka stylistyka

Czajnik Xiaomi to nie tylko urządzenie, ale także produkt, który dzięki minimalistycznej stylistyce, bez problemu wkomponuje się do każdej kuchni. Nowoczesny i elegancki wygląd w połączeniu z inteligentnymi funkcjami oraz optymalnym przepływem i ogrzewaniem wody sprawiają, że otrzymujemy produkt kompletny mogący podbić serca każdego z użytkowników!

Błyskawiczne wrzenie? Żaden problem

Xiaomi Mi Smart Kettle został wyposażony w grzałkę o budowie pierścienia i mocy 1800 W. Grzałka ta pozwala na równomierne nagrzewanie wody, a 1,5 litra cieczy można zagotować z zaledwie 5 minut. Cały proces jest dodatkowo niezwykle cichy!

Potrójne zabezpieczenia dla maksymalnego bezpieczeństwa

Xiaomi projektując swój czajnik elektryczny zadbało także o najwyższy poziom zabezpieczeń. Nie mogło zabraknąć ochrony użytkownika przed porażeniem, automatycznym wyłączeniu w momencie, gdy zabraknie wody w czajniku oraz automatyczne wyłączenia urządzenia po zagotowaniu wody. Co więcej Mi Smart Kettle stworzony jest tak, aby być całkowicie oporny na przecieki.

Korpus wykonany z dwóch warstw

Wykorzystanie dwóch warstw obudowy oraz wnętrza ze stali nierdzewnej ma zapewnić bardzo dużą izolację cieplną zewnętrznej części czajnika. To sprawia, że po zagotowaniu wody obudowa nadal będzie miała bezpieczną dla użytkownika temperaturę wynoszącą maksymalnie 40°C!

Termostat oraz czujniki najwyższej jakości

Czajnik elektryczny Mi Smart Kettle został wyposażony w termostat brytyjskiej firmy STRIX, którego żywotność wynosi aż 10 lat. Dodatkowo Xiaomi postawiło na japońskie czujniki Shibaura/Wagner oferujących dokładność temperaturową +/- 1°. To sprawia, że czajnik będzie urządzeniem na lata!

ZHF4012GL
943 Przedmioty

Opis

Moc
1800 W
Łączność
Bluetooth 4.0
Pojemność
1,5 l
Rodzaj grzałki
Płytowa (ukryta)
Funkcje
Możliwość utrzymywania zadanej temperatury wody, możliwośc podgrzania wody o wybranej godzinie
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Kolor
Biały
Szerokość
145 mm
Wysokość
235 mm
Waga
1,24 kg
Zawartość zestawu
Czajnik, podstawka z zasilaniem, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)