• Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
  • Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
  • Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
  • Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
  • Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
  • Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier
Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier Xiaomi

Nowoczesny, inteligentny nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier zadba o to, by wilgotność powietrza w każdym pomieszczeniu zapewniała jak największy komfort.

249,00 zł
Brutto

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier - inteligentny nawilżacz powietrza

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier to ultradźwiękowy nawilżacz powietrza. Marka Xiaomi podarowała swoim klientom urządzenie, którego zadaniem jest dbanie o jak najbardziej optymalne nawilżenie powietrza w domu. To jednak nie wszystko, sprzęt nie bez powodu nazywa się Antibacterial Humidifier. Jego kolejną funkcją jest sterylizacja powietrza w celu wyeliminowania drobnoustrojów. Xiaomi Mi Smart został wyposażony w duży zbiornik ze wbudowaną lampą UV-C, która pomaga w usuwaniu zarazków z powietrza.

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier

Xiaomi Smart Humidifier – skuteczne nawilżanie i oczyszczanie powietrza

Nowy nawilżacz powietrza Xiaomi Smart Humidifier to nawilżacz ultradźwiękowy. Urządzenie wykorzystuje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości, po to, by rozbić cząsteczki wody i przekształcić je w mikroskopijną mgiełkę. Xiaomi Smart Humidifier wyposażony jest w specjalny system skraplania o wysokiej częstotliwości. Dodatkowo Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier wyposażony jest w ceramiczny rdzeń. Całość zapewnia nam świetne efekty pracy tego urządzenia, które z pewnością odczujemy w naszym domu. Antibacterial Humidifier posiada wbudowaną w zbiornik lampę UV-C generującą światło o wysokiej intensywności. Drobnoustroje są zabijane w wodzie. Dzięki temu domownicy mogą cieszyć się delikatną mgiełką, która nie tylko wnika w pory skóry i mięśnie, odżywiając je, ale i jest dokładnie wysterylizowana!

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier - skuteczne nawilżenie powietrza

Xiaomi Humidifier – duży zbiornik pozwala na długi czas pracy

Nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier posiada 4.5-litrowy zbiornik na wodę z łatwym dostępem. Uzupełniamy go w bardzo prosty sposób – poprzez wlew od góry urządzenia. O tym, że zbiornik Xiaomi Humidifier jest pusty i trzeba uzupełnić wodę, poinformuje nas odpowiednia ikonka na wyświetlaczu. Duży zbiornik przekłada się nie tylko na wygodę, ale i na długi czas pracy. Xiaomi Smart Humidifier może pracować do nawet 15 godzin w dzień i w nocy, bez potrzeby uzupełniania stanu wody. W razie braku wody w zbiorniku lub gdy wilgoć osiągnie zbyt wysoki poziom, Antibacterial Humidifier wyłączy się automatycznie, nie dopuszczając ani do awarii, ani do rozwoju grzybów czy pleśni. Poza zbiornikiem produkt nie posiada żadnych części eksploatacyjnych – jego użytkowanie nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Jedyny wydatek to koszty energii elektrycznej pobranej przez urządzenie.

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier - duży zbiornik

Antibacterial Humidifier wyróżnia prosta i intuicyjna obsługa

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier sterowany może być na dwa sposoby. Pierwszy to na przycisk, którym przełączymy tryb działania. Wokół niego jest dioda, która sygnalizuje o stanie pracy urządzenia. O pracy urządzenia i aktywnych trybach Antibacterial Humidifier informuje na bieżąco wygodny wyświetlacz. Drugim sposobem sterowania nawilżaczem powietrza Xiaomi, jest natomiast aplikacja na smartfony, Mi Home. Inteligentne oprogramowanie pozwala zarządzać sprzętem z dowolnego miejsca. Dzięki temu w pomieszczeniach mieszkalnych będzie zawsze utrzymywana odpowiednia wilgotność na poziomie 60%, niezależnie od tego, czy domownicy są w nich obecni, czy nie. Do obsługi aplikacji Mi Home wystarczy dowolne urządzenie z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Z poziomu aplikacji można między innymi: włączać i wyłączać urządzenie, skonfigurować żądaną wilgotność, sprawdzić poziom wilgotności powietrza, uruchomić tryb automatyczny oraz regulować szybkość pracy nawilżacza. Fanów marki Xiaomi ucieszy z pewnością także fakt, że Xiaomi Humidifier da się także zintegrować w aplikacji Mi Home z innymi inteligentnymi urządzeniami Xiaomi.

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier - intuicyjna obsługa

Xiaomi Smart Humidifier nie będzie przeszkadzać nawet w sypialni

Nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier jest naprawdę kompaktowy. Jego wymiary to 190x190x353 mm, a waży przy tym tylko 1.9 kg. Antibacterial Humidifier możemy zatem postawić tak naprawdę wszędzie, a do tego da się go łatwo przenieść. Dodatkowo, dzięki opatentowanemu zaworowi wodnemu, praca Xiaomi Humidifier jest bardzo cicha. W najgłośniejszym trybie poziom natężenia dźwięku nie przekracza 38 dB. To mniej niż generują różne szumy w domu! Dodatkowa funkcja Xiaomi Smart Humidifier to tryb nocny. Na noc urządzenie można ustawić tak, by pracowało jeszcze ciszej (tryb ultracichy), dzięki czemu łatwiej zaśniemy, a wilgotność będzie zawsze na wybranym optymalnym poziomie.

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier - nie przeszkadza nawet w sypialni

Nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart posiada odpowiednie zabezpieczenia

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier posiada czujniki, które automatycznie wykrywają, kiedy podnosimy górną pokrywę ze zbiornikiem na wodę. Zatrzymują one pracę urządzenia w tym momencie, a przemyślana konstrukcja górnej części zapobiega wyciekowi wody. Xiaomi Smart Humidifier to także intuicyjne tryby działania. Urządzenie może pracować w trybie auto i automatycznie dostosowywać ilość wody do parametrów powietrza. Można je także przestawić na tryb mała ilość wody (sugerowany wiosną), średnia ilość wody (zalecany latem) oraz duża ilość wody (stosowany w suchych porach jesienno-zimowych).

Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier - odpowiednie zabezpieczenia

SKV4140GL
8 Przedmioty

Opis

Wydajność
300 ml/h
Moc
25W
Pojemność zbiornika
4.5 L
Zasilanie
Przewodowe
Funkcje
Odkażanie światlem UV-C, łączność z aplikacją mobilną
Dodatkowe informacje
Wlew od góry
Poziom hałasu
do 38 dB
Długość
190 mm
Szerokość
190 mm
Wysokość
353 mm
Waga
1.9 kg
Zawartość zestawu
Nawilżacz, zasilacz, instrukcja obslugi
chat Komentarze (0)