• Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker
  • Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker
Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker

Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker Xiaomi

Inteligentny ryżowar Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker to nowoczesne urządzenie, które wykorzystując technologię wysokiego ciśnienia pozwala na ugotowanie idealnie delikatnego ryżu.

429,00 złXiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker

Fani gotowania także znajdą coś w ofercie Xiaomi. Mi Induction Heating Rice Cooker to sprzęt wszechstronny. Ryżowar ten oferuje zupełnie nowy obieg powietrza gwarantujący równomierne gotowanie czy duszenie dań, Co więcej dedykowana aplikacja mobilna pełna jest gotowych przepisów, porad czy wskazówek. Daj się zaskoczyć możliwością Mi Induction Heating Rice Cooker!

Stworzony do idealnego gotowania ryżu

Xiaomi tworząc Mi Induction Heating Rice Cooker przede wszystkim skupiło się na gotowaniu ryżu. W aplikacji mobilnej znajdziemy przepisy pozwalające nam idealnie ugotować każdy z rodzajów ryżu. Wystarczy wziąć do ręki nasz smartfon, przeczytać wskazówki, przygotować odpowiednią ilość wody i już po chwili cieszyć się fenomenalnym smakiem!

Poznaj zupełnie nową wygodę gotowania

W aplikacji mobilnej możemy także regulować smak i twardość ryżu, a wszystkie parametry gotowania automatycznie się zmienią. Oczywiście Mi Induction Heating Rice Cooker pozwala na gotowanie także innych dań. Niemniej jednak sprzęt ten podbije serca zarówno profesjonalistów jak i amatorów, którzy na co dzień niezbyt lubią przebywać w kuchni i tworzyć jedzenie!

Zdalne sterowanie z aplikacji mobilnej

Ryżowar Mi Induction Heating Rice Cooker może zostać podłączony do domowej sieci Wi-Fi poprzez aplikację mobilną. To pozwala nam uruchomić to urządzenie zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Ciepły i idealnie przygotowany ryż w momencie, gdy wchodzisz do domu? Żaden problem! Ryżowar Xiaomi może utrzymać także temperaturę dania przez nawet 24 godziny po skończeniu gotowania.

Jedno urządzenie, a jak wiele możliwości!

Oczywiście Mi Induction Heating Rice Cooker to nie tylko ryżowar. Xiaomi zadbało o możliwość gotowania zup, duszenia mięsa czy tworzenie innych dań. W aplikacji mobilnej znajdziemy ogrom przepisów stworzony przez profesjonalnych kucharzy, a dodatkowo możemy także dać się ponieść własnej wyobraźni i spróbować w pełni wykorzystać możliwości Mi Induction Heating Rice Cooker!

Równomierne rozprowadzenie temperatury

Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker oferuje maksymalną moc wynoszącą 1100 W. Dodatkowo zadbano także o płytę izolacyjną na górnej pokrywie. Takie połączenie pozwala na osiągnięcie temperatury na poziomie aż 360 stopni Celsjusza. Dzięki temu, niezależnie od tego jakie danie będziemy chcieć ugotować, wszystko będzie przygotowane wręcz perfekcyjnie!

Jeszcze szybsze gotowanie niż dotychczas

Dwukierunkowy obieg zapewnia jeszcze szybsze osiągnięcie zadanej temperatury. Tym samym sam proces gotowania z wykorzystaniem Mi Induction Heating Rice Cooker będzie zdecydowanie krótszy niż w konkurencyjnych ryżowarach dostępnych na rynku. Dodatkowo dwukierunkowy obieg pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszego rozprowadzenia ciepła!

Precyzyjne ustawianie temperatury

Chcesz idealnie ugotować jajko? A może inne danie, które wymaga konkretnej temperatury? Dla Xiaomi Mi Induction Heating Rice Cooker nie jest to jakimkolwiek problemem! W aplikacji mobilnej znajdziemy funkcję pozwalającą na jeszcze precyzyjniejsze ustawienie temperatury gotowania.

Wyjątkowo wygodna aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna to nie tylko narzędzie do zarządzania ustawieniami Mi Induction Heating Rice Cooker. Xiaomi stworzyło także bazę przepisów, a także interaktywną społeczność, która nieustannie wymienia się swoimi doświadczeniami. Dodatkowo aplikacja może wysyłać powiadomienia na nasz smartfon w momencie, gdy gotowanie dobiegnie końca!

Interaktywny panel LED

Oczywiście dane na temat aktualnie gotowanej potrawy wyświetlane będą nie tylko w aplikacji mobilnej, ale także na interaktywnym panelu LED. To właśnie tam odczytamy pozostały czas czy aktualny tryb pracy. Dodatkowo ryżowar Mi Induction Heating Rice Cooker powiadomi nas o zakończeniu gotowania odpowiednim sygnałem dźwiękowym.

Łatwe mycie dzięki wyjmowalnej pokrywie

Xiaomi projektując Mi Induction Heating Rice Cooker zadbało nie tylko o możliwości gotowania, ale także o prostotę czyszczenia tego sprzętu. Wyjmowana wewnętrzna pokrywa może być umyta pod bieżącą wodą po przygotowaniu każdego posiłku. Nie tylko spore możliwości, ale także niesamowita wygoda i prostota!

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja

Xiaomi zadbało także o zupełnie nową konstrukcję z odpowiednim obiegiem powietrza. Obieg ten miał być jeszcze delikatniejszy i naturalny, a to pozwala na efektywne ogrzewanie miski, w której gotujemy daną potrawę. Mi Induction Heating Rice Cooker przeniesie wygodę gotowania na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom!

ZHF4009GL
50 Przedmioty
chat Komentarze (0)