• Xiaomi Mi Induction Cooker
Xiaomi Mi Induction Cooker

Xiaomi Mi Induction Cooker Xiaomi

Innowacyjna i stylowa kuchenka indukcyjna Xiaomi Mi Induction Cooker z wbudowaną bazą ponad 100 trybów gotowania. Inteligentna kuchenka indukcyjna pomoże dobrać program do przyrządzanej potrawy, by ta smakowała jeszcze lepiej! 

299,00 zł
BruttoKuchenka indukcyjna Xiaomi Mi Induction Cooker

Płyta indukcyjna Xiaomi Mi Induction Cooker została zaprojektowana tak, aby skorzystać z niej mógł każdy z użytkowników. Z urządzeniem tym nawet osoby, które na co dzień nie lubią gotować poczują się jak szefowie kuchni. Aż 99 poziomów grzania, możliwość gotowania w niskiej temperaturze czy 100 predefiniowanych trybów sprawia, że Mi Induction Cooker przeniesie przyjemność z gotowania na zupełnie nowy poziom!

kuchenka indukcyjna xiaomi

Stała moc nawet podczas wielogodzinnego gotowania

Z Mi Induction Cooker nawet wielogodzinne gotowanie nie będzie jakimkolwiek wyzwaniem. Indukcyjna kuchenka Xiaomi wspiera technologię podwójnego ognia z precyzyjną kontrolą temperatury. Możliwość utrzymania stałej mocy w czasie rzeczywistym zapewnia, że wszystkie dania przygotowane przy pomocy Mi Induction Cooker będą wręcz rewelacyjne!

utrzymywanie temperatury gotowania mi induction cooker

99 poziomów podgrzewania

Kuchenka indukcyjna Xiaomi została zaprojektowana tak, aby dać użytkownikowi możliwość płynnej regulacji temperatury grzania. Mi Induction Cooker o mocy 2100 W oferuje aż 99 poziomów grzania. Sprawia to, że przygotowanie bardziej wymagających potraw nie będzie jakimkolwiek problemem, a jednocześnie z obsługą poradzą sobie także osoby, które nie lubię spędzania czasu w kuchni!

wiele poziomów podgrzewania kuchenki Xiaomi

Zewnętrzny czujnik temperatury

Xiaomi tworząc Mi Induction Cooker wykorzystało zewnętrzny czujnik temperatury. To sprawia, że czujnik ten styka się bezpośrednio z dnem naczynia, które położymy na kuchence, a co za tym idzie jest w stanie dokonywać zdecydowanie dokładniejszy pomiar. Dzięki temu regulacja temperatury w czasie rzeczywistym będzie jeszcze prostsza!

zewnętrzny czujnik temperatury mi induction cooker

Wiele funkcji w kuchence indukcyjnej

Kuchenka indukcyjna Mi Induction Cooker pozwala zarówno na smażenie, duszenie potraw, gotowanie na parze czy też na klasyczne gotowanie. Ustawienia są zmieniane przy pomocy pokrętła z wyświetlaczem OLED, a dodatkowo możliwość połączenia z aplikacją mobilną sprawia, że sprzęt ten sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników!

funkcje w xiaomi mi induction cooker

Ponad 100 gotowych trybów gotowania

Jak przystało na inteligentne urządzenie Xiaomi nie zabrakło komunikacji z aplikacją mobilną. W aplikacji tej nie tylko jesteśmy w stanie podejrzeć aktualny tryb pracy czy zmienić ustawienia, ale także została ona wyposażona w ogrom przepisów oraz wskazówek kulinarnych stworzonych przez profesjonalnych kucharzy!

aplikacja mobilna mi induction cooker

Urządzenie w pełni bezpieczne

Xiaomi zadbało nie tylko o materiały najwyższej jakości oraz komfort użytkowników, ale także o bezpieczeństwo. Nie zabrakło antypoślizgowego pierścienia odpornego na wysokie temperatury, maty antypoślizgowej oraz odizolowania wody od prądu. Co więcej Mi Induction Cooker nie włączy się także w momencie, gdy zabraknie na nim garnka!

zabezpieczenia w mi induction cooker

ZHF4020GL
190 Przedmioty

Opis

Moc
2100 W
Funkcje
Ogrzewanie indukcyjne, Zewnętrzny czujnik temperatury, Precyzyjna kontrola temperatury, 99 ustawień ogrzewania, Gotowanie w niskiej temperaturze, Ponad 100 trybów gotowania, Zdalne sterowanie przez aplikację mobilną
Kolor
Biało-czarny
Długość
280 mm
Szerokość
265 mm
Wysokość
70 mm
Waga
2.2 kg
Zawartość zestawu
Kuchenka indukcyjna, Instrukcja obsługi, Certyfikat
chat Komentarze (0)