• Xiaomi Mi True Wireless Earphones
Xiaomi Mi True Wireless Earphones

Xiaomi Mi True Wireless Earphones Xiaomi

Najnowsze słuchawki douszne Xiaomi Mi True Wireless Earphones (Mi AirDots Pro) sprawiają, że słuchanie muzyki wchodzi na jeszcze wyższy poziom!

279,00 zł
Brutto
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earphones

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne Xiaomi sprawią, że plątające się przewody pójdą w zapomnienie. Wykonane z najwyższych materiałów słuchawki TWS idealnie dopasowują się do każdego ucha. Dodatkowo brak przewodów pozwala na komfortowe odtwarzanie muzyki lub oglądanie wideo w dowolnym miejscu, a pojemna bateria zapewnia długi czas konsumowania ulubionych treści.

Najnowsza technologia

Xiaomi Mi True Wireless Earphones wyposażone zostały w najnowsze rozwiązania technologiczne. Każda ze słuchawek ma 7-milimetrowy magnes neodymowy, który w połączeniu z głośnikiem typu cewkowego zapewnia pełne, szerokie dźwięki i zrównoważoną częstotliwość odtwarzania. Ponadto słuchawki Xiaomi wyposażone zostały w funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), która pozwoli całkowicie zatracić się w ulubionych dźwiękach!

Łatwe parowanie słuchawek z telefonem, błyskawiczne odtwarzanie muzyki

Xiaomi Mi True Wireless to słuchawki, które od razu po wyjęciu z pudełka są gotowe od odtwarzania muzyki. Wystarczy połączyć je z telefonem, laptopem lub tabletem, by od razu móc cieszyć się ulubionymi dźwiękami o czystym brzmieniu. Ponadto system zapamiętywania urządzeń pozwoli automatycznie połączyć się z naszymi urządzeniami od razu po wyjęciu z pudełka, a w przypadku rozłączenia słuchawek i braku połączenia przez 30 minut, słuchawki przejdą w tryb uśpienia, by nie marnować energii i będą oczekiwać na ponowne włożenie ich do ucha!

Długi czas pracy słuchawek na jednym ładowaniu

Xiaomi Mi True Wireless Earphones dzięki wbudowanym akumulatorom pozwala na 3 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki. Natomiast pojemna bateria znajdująca się w etui pozwala na wydłużenie czasu pracy słuchawek nawet do 10 godzin, bez konieczności podłączania ich do ładowania. Włożenie słuchawek do etui na 10 minut ładowania zapewni do 70 minut dodatkowego słuchania muzyki, a pełne naładowanie słuchawek w opakowaniu zajmuje niecałą godzinę! Dużym atutem jest także złącze USB-C, które służy do ładowania etui na słuchawki Xiaomi, a które jest już standardem jeśli chodzi o łączność z urządzeniami mobilnymi, więc nie trzeba pamiętać o dodatkowym przewodzie - najprawdopodobniej takowy już masz przy swoim smartfonie!

Słuchawki obsługiwane dotykiem

Xiaomi Mi True Wireless obsługuje się bardzo łatwo - dotykiem. Wystarczy delikatnie dotknąć urządzenie, by rozpocząć lub wstrzymać odtwarzanie muzyki, odebrać lub zakończyć połączenie, a nawet uruchomić asystenta głosowego w smartfonie. Ponadto słuchawki Xiaomi automatycznie wstrzymają odtwarzanie muzyki lub filmu w momencie wyjęcia ich z ucha, a następnie wznowią je po ponownym włożeniu. Wszystko po to, by codzienne konsumowanie treści multimedialnych było jeszcze wygodniejsze!

Brak przewodów to brak ograniczeń

Słuchawki w pełni bezprzewodowe (True Wireless System) otwierają nowe możliwości użytkowania. Xiaomi Mi True Wireless Earphones sprawią, że do prowadzenia rozmów przez telefon nie trzeba będzie decydować się na dedykowaną słuchawkę Bluetooth - wystarczy wyjąć jedną z pudełka i komfortowo korzystać z niej podczas rozmowy. Co więcej, żaden przewód nie będzie przeszkodą w sytuacji, gdy ulubioną muzyką zechcemy podzielić się z drugą osobą, bądź też wspólnie obejrzeć jakiś film. Brak przewodów to brak zmartwień i ograniczeń!

Pełna zgodność z elektroniką użytkową

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earphones bez probemu sparujesz z urządzeniami dostępnymi na rynku, a także tymi starszymi. Jedynym warunkiem jest obsługa łączności Bluetooth. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy posiadasz smartfona z Androidem lub iOS, tableta czy laptopa, bez trudu połączysz swoje urządzenie ze słuchawkami bezprzewodowymi Xiaomi.

Pełne wsparcie dla Asystenta Głosowego

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless współpracują z różnymi systemami asystentów głosowych.Wystarczy dwukrotne dotknięcie słuchawki podczas użytkowania, by rozpocząć bezdotykową, głosową obsługą przy użyciu asystenta głosowego. Dzięki temu bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni dowiesz się, gdzie znajduje się najbliższy bankomat lub kawiarnia, jak może zmienić się pogoda, zmienisz odtwarzaną muzykę, a także zadzwonisz do znajomego.

ZBW4485GL

Opis

Czas działania
do 10 godz (z ładowaniem przez opakowanie)
Łączność
Bluetooth 4.2
Pasmo przenoszenia
8 - 25 000 Hz
Impedancja
16 Ω
Funkcje
Aktywna redukcja szumów, Obsługa gestami, Wodoodporność IP4X
Waga
58 g
Zawartość zestawu
Słuchawki, Stacja dokująca, Przewód ładujący MicroUSB, 3 komplety końcówek, Instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)