• Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
  • Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
  • Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
  • Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
  • Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Xiaomi

Nowoczesne, bezprzewodowe słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 (Xiaomi Mi AirDots Pro 2s) zapewnią jeszcze lepsze doznania z konsumowanych treści audio. Słuchawki Bluetooth Xiaomi wireless 2 oferują funkcję sterowania gestami i błyskawicznego parowania ze smartfonem lub laptopem!

349,00 zł
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawęCo dają Ci nowe słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2?

Nowe słuchawki bezprzewodowe Xiaomi zostały stworzone z myślą o naprawdę wymagających użytkownikach. Brak kabli, długi czas pracy na jednym ładowaniu czy wsparcie dla - praktycznie bezstratnego - kodeka dźwięku LHDC Bluetooth sprawia, że słuchawki Xiaomi Airdots Pro 2s zyskują swoich zwolenników już po kilku chwilach od pierwszego odsłuchu na słuchawkach bezprzewodowych. Słuchanie muzyki, podcastów czy prowadzenie rozmowy telefonicznej na słuchawkach Xiaomi Wireless 2 sprawia dużo przyjemności, zatem bez przeszkód rozkoszuj się muzyką w słuchawkach Airdots Pro 2s.

Zalety nowoczesnych słuchawek bezprzewodowych Xiaomi

Xiaomi, tworząc Mi True Wireless Earphones 2, zadbało o wykorzystanie najnowszych zdobyczy technologicznych i najbardziej optymalnych rozwiązań. Tym samym w słuchawkach Airdots Pro 2 nie zabrakło:

  • redukcji szumów z otoczenia podczas rozmów,
  • doskonałego dźwięku z fenomenalnym i wyraźnie słyszalnym basem,
  • dotykowych przycisków pozwalających na sterowanie słuchawkami,
  • czy automatycznego włączenia po włożeniu do ucha!

Sprawdź wszystkie dostępne możliwości, które oferują słuchawki bezprzewodowe Xiaomi.

Słuchawki Mi True Wireless błyskawiczne parują się ze smartfonem

Słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 możesz sparować z wybranymi smartfonami Xiaomi z nakładką MIUI w dosłownie w mgnieniu oka. Po otwarciu etui, na ekranie telefonu momentalnie pojawi się okno umożliwiające parowanie, które zatwierdzisz w kilka chwil. Oczywiście słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 pasują do oryginalnego sprzętu Xiaomi, ale mogą współpracować także z urządzeniami innych producentów!

Rewelacyjna jakość rozmów dzięki redukcji szumów w słuchawkach Xiaomi Airdots Pro 2s

Wykorzystujesz słuchawki bezprzewodowe nie tylko do słuchania muzyki, ale także do prowadzenia rozmów? Za sprawą zaawansowanej technologii redukcji szumów, wykorzystanej w Mi True Wireless Earphones 2, raz na zawsze zapomnisz o zakłóceniach podczas rozmowy telefonicznej, i to nawet w bardzo hałaśliwych miejscach, jak centrum Wrocławia i każdego innego, dużego miasta. Jedno urządzenie, a daje naprawdę wiele korzyści!

Odkryj najwyższą jakość dźwięku w słuchawkach Mi True Wireless

Xiaomi dba o to, żeby każdy produkt marki Xiaomi - czy jest to telefon, hulajnoga, czy słuchawki bezprzewodowe, spełniał wysokie oczekiwania użytkowników. Obsługa kodeka LHDC Bluetooth, który jest praktycznie bezstratny, oraz certyfikat Hi-Res Audio Wireless zapewniają, że słuchawki Xiaomi Airdots Pro 2s dają praktyczny dowód na to, że w swojej kategorii oraz w relacji jakości i ceny, są praktycznie nie do przebicia!

Czujnik optyczny w słuchawkach bezprzewodowych zapewnia jeszcze więcej wygody z użytkowania!

Słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 są w stanie automatycznie wykryć to, czy znajdują się w uchu czy na zewnątrz. Ta funkcja działa za sprawą specjalnie zaprojektowanych czujników optycznych umieszczonych w Airdots Pro 2s. Dzięki nim, w momencie, gdy wyciągasz je z ucha, muzyka automatycznie się zatrzyma. Zapewnia to jeszcze większą wygodę podczas użytkowania słuchawek bezprzewodowych Xiaomi!

Dobry, głęboki bas na słuchawkach? Oczywiście! Słuchawki Xiaomi Wireless 2 to mają

Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless Earphones 2 zostały wyposażone w dynamiczny przetwornik o średnicy 14,2 mm. To gwarantuje, że słuchawki te bardzo dobrze oddają wszystkie basowe dźwięki! Co więcej sam dźwięk będzie naturalny, czysty i głęboki bez spłyceń, które mogą pojawiać się w innych słuchawkach bezprzewodowych.

Łączność słuchawek Mi  Bluetooth 5.0

Nowy model słuchawek Xiaomi Airdots Pro 2s cechuje się także wykorzystaniem najnowszych technologii. Bluetooth 5.0 zapewnia nie tylko niesamowicie stabilną komunikację, ale także sprawia, że pobór energii będzie zdecydowanie niższy. Mi True Wireless Earphones 2 to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w mieście (przetestowane we Wrocławiu :)), jak i na szlaku, czy w tataraku. Nie wahaj się i skorzystaj z wygodnego sprzętu Xiaomi dosłownie w każdej sytuacji!

ZBW4493GL

Opis

Czas działania
do 14h (ładowaniem przez etui)
Łączność
Bluetooth 5.0
Pasmo przenoszenia
20 - 20 000 Hz
Impedancja
32 Ω
Wyjścia / wejścia
USB-C
Funkcje
Sterowanie dotykowe, Automatyczne włączanie i parowanie, Możliwość korzystania z jednej słuchawki, Obsługa technologii AAC/LHDC, Redukcja szumów
Kolor
Biały
Waga
4.5 g (słuchawka), 50 g (zestaw)
Zawartość zestawu
Słuchawki bezprzewodowe, etui ładujące, przewód USB-C, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)