Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh Xiaomi

Nowy power bank Xiaomi zaprojektowany z myślą o użytkownikach nowych technologii. Urządzenie o pojemności 10 000 mAh, które pozwala ładować urządzenia także bezprzewodowo!

Zamów produkt dzisiaj i zapłać za niego nawet za 30 dni dzięki metodzie płatności Zapłać Później!

187,99 zł
Brutto

Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh

Nowy power bank Xiaomi został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy pokochali nowe technologie. Sprzęt ten został wyposażony w ogniwo o pojemności 10 000 mAh, które poza klasycznym ładowaniem wykorzystującym porty USB-A oraz USB-C pozwala także na ładowanie bezprzewodowe o mocy aż 10 W. Koniec z koniecznością noszenia przy sobie przewodów do ładowania smartfona!

Bezprzewodowy power bank Xiaomi Mi Wireless 10 000 mAh

Pełna kompatybilność z urządzeniami różnych producentów

Power bank Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh jest w pełni kompatybilny z urządzeniami, które wspierają ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi. Bank energii bez trudu naładuje smartfony takich firm jak Huawei, Apple, Xiaomi, Samsung czy Honor, a także inne urządzenia elektroniczne, które wspierają taką formę ładowania.

Szybkie ładowanie power banka

Nowy bank energii Xiaomi został wyposażony w port USB-C wspierający szybkie ładowanie. To sprawia, że sprzęt ten może został naładowany do pełna w ciągu zaledwie czterech godzin. Bez najmniejszego problemu naładujemy power bank Xiaomi przy pomocy standardowej ładowarki do telefonu, a także podłączając go do komputera lub laptopa.

Dwie technologie ładowania w jednym urządzeniu

Xiaomi Mi Wireless Power Bank może jednocześnie ładować dwa smartfony bez utraty mocy. I to zarówno wtedy, gdy jednocześnie chcemy skorzystać z ładowania bezprzewodowego oraz przewodowego. Dzięki temu, nawet jeśli telefon nie wspiera technologii ładowania bezprzewodowego, to można uzupełnić jego energię przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu USB-C.

Wysoka jakość wykonania i unikatowe wzornictwo

Power bank Xiaomi został wykonany w całości z bardzo wysokiej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych i sprawdzonych komponentów, urządzenie cechuje się kompaktowymi wymiarami i stylowym wyglądem. Obudowa wykonana jest z aluminium, a część odpowiedzialna za ładowanie bezprzewodowe dodatkowo pokryta jest gumą, aby ładowane urządzenie stabilnie leżało na banku energii.

Zabezpieczenia dla Twojego bezpieczeństwa

Xiaomi Mi Wireless Power Bank został wyposażony w szereg zabezpieczeń mających na celu poprawę jakości użytkowania urządzenia. Wśród nich możemy znaleźć czujnik wykrywający nieoczekiwane obiekty w pobliżu sprzętu, obwody antyprzepięciowe, ochronę przed przeładowaniem czy przegrzaniem. Power bank Xiaomi może być także idealnym towarzyszem podróży i to zarówno w samochodzie jak i samolocie!

VXN4269GL
200 Przedmioty

Opis

Moc
18W przewodowo, 10W bezprzewodowo
Wyjścia / wejścia
1x USB-C 5V/3A ,9V/2A, 12V/1.2A; 1x USB-A 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A
Zasilanie
Akumulatorowe Li-Po 10 000 mAh
Funkcje
Szybkie ładowanie Quick Charge 3.0, ładowanie bezprzewodowe,
Kolor
Czarny
Długość
147,9 mm
Szerokość
71,6 mm
Wysokość
18,4 mm
Waga
400 g
Zawartość zestawu
Power bank, przewód USB-C, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)