• Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh
  • Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh
Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh

Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh Xiaomi

Nowy power bank Xiaomi zaprojektowany z myślą o użytkownikach nowych technologii. Power bank o pojemności 10 000 mAh, które pozwala ładować inne urządzenia także bezprzewodowo!

Power bank kompatybilny z Xiaomi, Huawei, Apple iPhone, Samsung i innymi!

139,00 zł
Brutto

Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh

Nowy power bank Xiaomi został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy pokochali nowe technologie. Sprzęt ten został wyposażony w ogniwo o pojemności 10 000 mAh, które poza klasycznym ładowaniem wykorzystującym porty USB-A oraz USB-C pozwala także na ładowanie bezprzewodowe o mocy aż 10 W. Koniec z koniecznością noszenia przy sobie przewodów do ładowania smartfona!

Bezprzewodowy power bank Xiaomi Mi Wireless 10 000 mAh

Pełna kompatybilność z urządzeniami różnych producentów

Power bank Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10 000 mAh jest w pełni kompatybilny z urządzeniami, które wspierają ładowanie bezprzewodowe w standardzie Qi. Bank energii bez trudu naładuje smartfony takich firm jak Huawei, Apple, Xiaomi, Samsung czy Honor, a także inne urządzenia elektroniczne, które wspierają taką formę ładowania.

bezprzewodowy power bank xiaomi kompatybilny z telefonami xiaomi, samsung, iphone, huawei

Szybkie ładowanie power banka

Nowy bank energii Xiaomi został wyposażony w port USB-C wspierający szybkie ładowanie. To sprawia, że sprzęt ten może został naładowany do pełna w ciągu zaledwie czterech godzin. Bez najmniejszego problemu naładujemy power bank Xiaomi przy pomocy standardowej ładowarki do telefonu, a także podłączając go do komputera lub laptopa.

power bank xiaomi mi wireless z szybkim ładowaniem usb-c

Dwie technologie ładowania w jednym urządzeniu

Xiaomi Mi Wireless Power Bank może jednocześnie ładować dwa smartfony bez utraty mocy. I to zarówno wtedy, gdy jednocześnie chcemy skorzystać z ładowania bezprzewodowego oraz przewodowego. Dzięki temu, nawet jeśli telefon nie wspiera technologii ładowania bezprzewodowego, to można uzupełnić jego energię przy pomocy dołączonego do zestawu przewodu USB-C.

ładowanie bezprzewodowe w power bank xiaomi

Wysoka jakość wykonania i unikatowe wzornictwo

Power bank Xiaomi został wykonany w całości z bardzo wysokiej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych i sprawdzonych komponentów, urządzenie cechuje się kompaktowymi wymiarami i stylowym wyglądem. Obudowa wykonana jest z aluminium, a część odpowiedzialna za ładowanie bezprzewodowe dodatkowo pokryta jest gumą, aby ładowane urządzenie stabilnie leżało na banku energii.

wysoka jakość wykonania power banka bezprzewodowego xiaomi

Zabezpieczenia dla Twojego bezpieczeństwa

Xiaomi Mi Wireless Power Bank został wyposażony w szereg zabezpieczeń mających na celu poprawę jakości użytkowania urządzenia. Wśród nich możemy znaleźć czujnik wykrywający nieoczekiwane obiekty w pobliżu sprzętu, obwody antyprzepięciowe, ochronę przed przeładowaniem czy przegrzaniem. Power bank Xiaomi może być także idealnym towarzyszem podróży i to zarówno w samochodzie jak i samolocie!

zabezpieczenia antyprzepięciowe w power banku bezprzewodowym xiaomi

VXN4269GL
198 Przedmioty

Opis

Model
Mi Wireless 10 000 mAh
Moc
18W przewodowo, 10W bezprzewodowo
Wyjścia / wejścia
1x USB-C 5V/3A ,9V/2A, 12V/1.2A; 1x USB-A 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A
Zasilanie
Akumulatorowe Li-Po 10 000 mAh
Funkcje
Szybkie ładowanie Quick Charge 3.0, ładowanie bezprzewodowe,
Kolor
Czarny
Długość
147,9 mm
Szerokość
71,6 mm
Wysokość
18,4 mm
Waga
400 g
Zawartość zestawu
Power bank, przewód USB-C, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)