Xiaomi Metal Carry-on Luggage 20" Xiaomi

Wytrzymała, kabinowa walizka podróżna Xiaomi wykonana ze stopu magnezu i aluminium. Pojemność 31 litrów i zamki TSA sprawiają, że walizka Xiaomi Mi Metal Carry-on Luggage pomieści wszystkie niezbędne w podróży przedmioty.

Zamów produkt dzisiaj i zapłać za niego nawet za 30 dni dzięki metodzie płatności Zapłać Później!

899,00 zł
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver

Najnowsza walizka Xiaomi Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver została w całości wykonana ze stopu aluminium oraz magnezu. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że zachowany jest złoty środek pomiędzy niską wagą oraz niesamowitą wytrzymałości. Wszystko po to, aby przenieść komfort i wygodę podróży na zupełnie nowy poziom!

Wytrzymałość na najwyższym poziomie

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver została zaprojektowana tak, aby poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami stawianymi nawet podczas ekstremalnej podróży. Połączenie grubych ścianek wykonanych ze stopu aluminium oraz magnezu z wypustkami chroniącymi przed zarysowaniami oraz wyjątkowo wytrzymałymi zawiasami sprawia, że nie musisz obawiać się o uszkodzenie walizki w najmniej oczekiwanym momencie!

Wszystko na swoim miejscu

Xiaomi zadbało także o to, aby użytkownik Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver mógł zadbać o odpowiedni porządek w swojej walizce. Dwa regulowane pasy w kształcie litery Y sprawiają, że wszystko pozostanie na swoim miejscu. Dodatkowo odłączana przegródka sprawdzi się idealnie jako miejsce na najważniejsze przedmioty.

Zawartość walizki zawsze będzie bezpieczna

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver została wyposażona w nie jeden, a aż dwa zamki zabezpieczone kodem. To sprawia, że nikt niepowołany nie będzie mieć dostępu do zawartości naszego bagażu. Co więcej duże koła numeryczne zostały zaprojektowane tak, aby w momencie kontroli szybko otworzyć walizkę.

Dostosuj uchwyt do własnych preferencji

Xiaomi zadbało nie tylko o bezpieczeństwo czy wytrzymałość, ale także o wygodę. Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver posiada uchwyt, który możemy regulować w aż czterech poziomach wysokości. To sprawia, że każdy z użytkowników będzie mógł dostosować produkt do własnych preferencji. Poruszanie się z walizką jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

Wytrzymałe kółka

Walizka Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver sprawdzi się nie tylko na prostych i równych powierzchniach, ale także na nierównościach. Wszystko za sprawą kół wykonanych z elastycznego materiału TPE. Dodatkowo wszystko zostało zaprojektowane tak, aby walizka mogła być ciągnięta w każdą ze stron!

Materiały najwyższej jakości

Xiaomi tworząc Mi Metal Carry-on Luggage 20" Silver zadbało zarówno o wygodę jak i niesamowitą wytrzymałość. Wszystko za sprawą wykorzystania najnowszych technologii oraz najwyższej jakości komponentów. Walizka ta będzie w stanie wytrzymać nawet najbardziej ekstremalną podróż!

XNA4106GL
chat Komentarze (0)