Masażer karku Momoda Smart Neck Massager

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy
Sprawdź

Opis produktu

Masażer karku Momoda Smart Neck Massager

Pozwól sobie na chwilę relaksu razem z inteligentnym elektrostymulatorem Momoda Smart Neck Massager. Zadaniem tego urządzenia jest wymasowanie Twojego karku tak, aby pozbyć się wszelkiego bólu i dać Ci potrzebną przyjemność. Niewielkie wymiary sprawiają, że elektrostymulator zabierzesz wszędzie ze sobą. Technologia EMS i aż 5 metod masowania to połączenie, które skutecznie uwolni Cię od obrzęku mięśni i bolesności.

Kojące ciepło i technologia EMS

Urządzenie ma wbudowane, rozgrzewające pady, które są wymagane do efektywnego masażu w celu pozbycia się nieprzyjemnego bólu karku. Nie musisz martwić się żmudnym rozgrzewaniem się masażera. Osiągnięcie wymaganej temperatury przez sprzęt Momoda trwa zaledwie kilka chwil.  Wykorzystanie technologii elektronicznej stymulacji mięśni (w skrócie: EMS) polegającej na wysyłaniu impulsów elektrycznych w celu pobudzenia układu nerwowego, to pewnego rodzaju trening, który pozwoli Ci na dobre zażegnać ból.

Długi czas pracy na baterii

Konstrukcja elektrostymulatora Momoda Smart Neck Massager przypomina literę U, co sprawia, żeten idealnie pasuje do szyi oraz pozwala na noszenie nawet podczas pracy. Typowa sesja masażu trwa około 15 minut, co też oznacza, że wbudowane ogniwo 700 mAh wystarcza na kilka użyć bez potrzeby ładowania.

Koniec z nieprzyjemnym bólem

Długotrwała praca może spowodować, że nabawisz się nieprzyjemnego i krępującego bólu w karku. Z tym poradzi sobie właśnie masażer Momoda. Skorzystasz z aż 5 różnych trybów pracy, w tym z masażu ręcznego lub akupunktury, co na dobre pozwoli Ci zażegnać ból. A może potrzebujesz innej formy stymulacji? Skorzystaj z masażu uderzeniowego lub skrobiącego, które skutecznie łagodzą bolesność i obrzęk mięśni. Jednak wolisz połączyć różne metody masowania w jedną? Idealny okaże się masaż łączony.  

Wygodna kontrola w Momoda Smart Neck Massager

Na jednym z boków urządzenia znajdziesz pilot, którym wygodnie będziesz mógł sterować elektrostymulatorem. Przycisk M służy do szybkiej zmiany trybu masowania, a plusem i minusem dostosujesz intensywność masażu. Tym samym doprecyzujesz działanie inteligentnego masażera do swoich potrzeb.

Przeczytaj więcej o tym produkcie

Momoda Smart Neck Massager – elektroniczna stymulacja mięśni!

Momoda Smart Neck Massager to dosyć kompaktowe urządzenie, które na dobre pozwoli zapomnieć o bólu szyi i górnych partii pleców. Jak ono działa?

MOM-SX336
5 Przedmioty

Specyfikacja

Moc 5W
Zasilanie Akumulatorowe
Funkcje Ogrzewanie od 38℃ do 42℃ (+- 3℃)
Kolor obudowy Zielony
Pojemność akumulatora 700 mAh
Port ładowania USB-C
Zawartość zestawu Instrukcja obsługi
Kabel USB typu C
Urządzenie

Oferowane usługi

Opinie klientów

5,0/5

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.