Żarówka Yeelight LED Smart Bulb W3 -E27 (kolorowa)

Inteligentna żarówka Yeelight LED Smart Bulb W3 - E27 (kolorowa) to niepowtarzalne oświetlenie na każdą okazję. Dzięki Yeelight dostosujesz jasność światła i temperaturę barwową do swoich potrzeb.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Yeelight

Żarówka Yeelight LED Smart Bulb W3 -E27 (kolorowa)

69,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Inteligentna żarówka Yeelight W3 (kolor)

Yeelight W3 to inteligentna żarówka dająca Ci ogromną swobodę w regulacji wszelkich parametrów światła. Jesteś w stanie wybrać dowolną barwę, temperaturę oświetlenia, a także zdecydować się na automatyczne wyłączanie. Niskie zużycie energii pozwoli Ci zaoszczędzić ogromne pieniądze.

16 milionów kolorów do wyboru!

Żarówka Yeelight potrafi świecić wieloma kolorami. To sprawia, że idealnie dopasujesz barwę do swoich potrzeb. Modyfikować możesz także zarówno jasność, jak i temperaturę. A to wszystko możliwe jest z poziomu telefonu.

Kreuj atmosferę!

Korzystając z gotowych trybów świecenia, dostosujesz światło do swoich potrzeb. Skorzystaj z trybu porannego, który pomoże Ci się wybudzić. Tryb kinowy będzie idealny na wieczorny seans. Z żarówką Yeelight zadbasz o odpowiednią atmosferę.

Wygodne sterowanie

Yeelight W3 jest żarówką wyposażoną w obsługę sieci WiFi. To sprawia, że wszelkimi parametrami świecenia możesz wygodnie sterować za pomocą dedykowanej aplikacji. Program jest niezwykle wygodny w obsłudze i pozwoli Ci na ustawienie harmonogramów pracy.

Obsługa asystentów głosowych w Yeelight W3

Żarówka inteligentna Yeelight współpracuje z Asystentem Google, Amazon Alexa, IFTTT i Samsung SmartThings. To sprawia, że swój głos zamienisz w prawdziwy pilot do swojego oświetlenia. Możesz chociażby włączać czy wyłączać światło, a także zmieniać jasność.

YLDP0051

Specyfikacja

Jasność
900 lm, regulowana
Łączność
WLAN IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
Temperatura barwna
1700-6500 K, regulowana
Standard łączności
WiFi
Klasa energetyczna
A+
Gwint
E27
Szerokość
60 mm
Wysokość
116 mm
Waga
160 g
Moc znamionowa
8 W
Napięcie
220–240 V ~ 50/60 Hz 0,04 A
CRI
Ra 80
Stopień ochrony
IP20
Zawartość zestawu
Żarówka, Instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)