Xiaomi Mi LED Smart Bulb (kolorowa, 2-pak)

Nowoczesne, dwie inteligentne żarówki Xiaomi Mi Smart LED Bulb (kolorowa) pozwala na wygodną zmianę natężenia oraz koloru światła z poziomu aplikacji mobilnej oraz Asystenta Głosowego!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi LED Smart Bulb (kolorowa, 2-pak)

139,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb

Inteligentna żarówka Mi LED Smart Bulb pozwala na wygodne dostosowanie temperatury i koloru światła do aktualnie wykonywanej pracy czy nastroju użytkownika. Sterowanie może odbywać się wygodnie poprzez aplikację mobilną oraz Asystenta Głosowego, a co więcej możliwe jest także sterowanie w jednym momencie większą ilością źródeł światła.

Działanie przez nawet 11 lat

Energooszczędna żarówka Xiaomi została zaprojektowana tak, aby jej żywotność wyniosła nawet 11 lat pracy! Mi LED Smart Bulb emituje jasność na poziomie 600 lumenów, przy jednoczesnym zużyciu energii na poziomie 9 Watów. Dla porównania konkurencyjne urządzenia zużywają przy tym 12 Watów, a żarówki żarowe nawet 60 Watów!

Prosta regulacja barwy i temperatury światła

Inteligentna żarówka Mi LED Smart Bulb dzięki łączności z aplikacją mobilną pozwala na wygodną regulację zarówno barwy światła jak i temperatury każdego z kolorów (od 1700 K do 6500 K). Profesjonalna struktura optyczna połączona z diodami LED zapewnia najwyższej jakości stabilne źródło światła, a migotanie jest zmniejszone do minimum, aby nie męczyć i nie szkodzić oczom użytkownika.

Łatwiejsze wstawanie dzięki żarówce Xiaomi

Mi LED Smart Bulb pozwala na ustawienie trybu imitującego promienie wschodzącego słońca. Dzięki temu wstawanie o wczesnej godzinie, nawet gdy na zewnątrz panuje ciemność, jest jeszcze łatwiejsze. Inteligentna żarówka Xiaomi idealnie sprawdzi się w sypialni każdego śpiocha!

Głosowanie sterowanie oświetleniem

Żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi asystentami głosowymi. Urządzenie bez problemu połączy się z Asystentem Google, Alexą Amazonu, a także z Apple HomeKit. To pozwala na wygodne i bezdotykowe sterowanie oświetleniem w domu z dowolnego miejsca na świecie.

Zdalna obsługa przez dedykowaną aplikację

Działanie Mi LED Smart Bulb można w pełni spersonalizować poprzez aplikację mobilną Xiaomi Home, która jest dostępna zarówno na urządzenia z systemami Android jak i iOS. Wystarczy kilka kliknięć, aby kontrolować żarówkę bezpośrednio z poziomu smartfona!

Niskie zużycie energii

Żarówka Xiaomi Mi LED Smart Bulb wyróżnia się znacznie mniejszym zużyciem prądu niż tradycyjne żarówki. Sprzęt ten pozwala na świecenie światłem o jasności nawet 600 lumenów zużywając jedynie 9 W, podczas gdy tradycyjna żarówka potrzebuje aż 60 W!

GPX4025GL

Specyfikacja

Moc
9W
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n, 2.4 GHz
Temperatura barwna
1700K - 6500K
Strumień światła
600 lm
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana koloru, jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa
Kolor
Szary
Długość
55 mm
Szerokość
55 mm
Wysokość
120 mm
Waga
70 g
Zawartość zestawu
Żarówka x2, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie